MHA sreda, 9. maj 2007 ob 20:47

Po teken cejti, po tekih papireh, po tekih raspisih, po teken štükaje, so le küpili mize.

San kakše so zej tote mize? V smisli "malo penez malo muzike?" Mislec

V celski bolnici so se takoj po prvi uporabi pokvorile, po tekih popravilih, so pokvorjene mize zamejali z novimi. Zej sta se dve novi zamejani pokvorili. Taka so gnes že tretjič nove mize pripelali.

Pa iz Izolske bolnice gučijo o nekših napakah.

Jernej sreda, 9. maj 2007 ob 21:05

Baje novem mesti tüdi!

MHA sreda, 9. maj 2007 ob 21:45

Šteja sen napisati v novo meški bolnici, ne pa v celski Zardel

kobreti sreda, 9. maj 2007 ob 22:59

Dečki ne ga srati Pomežik ,jas gren konc mesca na nekšo rezaje,bog nedaj ka bi te zaštekaleŠokiran , ka deme ki fkup zaprlo, pa do me morali gasilci rešovatiHaa

Zvončica sobota, 12. maj 2007 ob 01:52

Ja, to te pret operacijo malo tan tote kirurge spopitaj ka te resen nedo ke po tleh pokotovali.....ka pa se totih razpisov tiče pa so vsepovsodi eno veko sranje....zbere se tisti ki do najnižišo ceno te pa sploh neje važno kej odovle...v bistvi se nabavla moček v žakli....te pa do naslednega razpisa to prenošaš potli pa znavi dale......Zid Keri bog si je le to zmisla....da tisti ki so pret krali na račün nabave zej to glihtak delajo, tak ka je škode več kak haska. Jaz bi jin tote mize vse nazej zašibala te pa bi še odškodnino zahtevala te pa nabavila takše kak treba

Pepek z brega sobota, 12. maj 2007 ob 09:03

Tak je!Aplavz Aplavz
Pacijenta pa na ploh, tak kak gujdeka, pa je zadeva rešena.

Pri naši kuči mamo od te kej se jas spotin isti ploh, pa še se je zej ne pokvorja (No ednok, dere smo meli prevekega gujdeka, je ena nogača popistila, samo smo jo v roki pol vüre zamejali...). Jezik Jezik

MHA sobota, 12. maj 2007 ob 22:44

Jaz bi tudi fse mize nazej poslo, peneze naze zahtevo, 'po pomožnosti še odškodnino, vzeja mize od drügega proizvajalca, mal penez scoj do, pa bi bija mir.

Či s(m)o si lehko tak droge patrie küpili - ki jih mi sploh ne(mo) nücamo, te bi si še lehko bojše mize nabavili - ki jih mi Slovenci nujno nücamo!


Jaz še vedno proven, Bručana vržti doj iz stola, ali pa nej gre bor na šamrla!

Zvončica nedelja, 13. maj 2007 ob 00:43

Ne, na operacijo v Novo Mesto naj gre...Haha Jezik Jezik

MHA nedelja, 13. maj 2007 ob 00:45

Hehe to še treba ja. Ka do ga gi tan zapravele Haha Pisk

MILAN nedelja, 13. maj 2007 ob 08:40

Pomežik Pomežik Pomežik Pomežik Pomežik Pomežik Pomežik
zej če češ iti na operacijo
je najbol komot ka si zemeš sobon
zložlivo MARLESOVO mizo.

Dere do te gor vrezali pa zakrpali
te še mojo lehko toti dohtari
poleg južino če si en del vun potegnejo.

Kak najbol glovno je ka nega nikše hidralike pa olja

podložiš kejlo pa je betežnik kredi.

Malo preštenderajte na ministrstvi.
Pa tudi razlčno trde so lehko
odvisno od lesa.Za ministre bi bija nejbojši
nerod(akacija)
ka je trdi pa žilaf
Khmm Khmm Khmm Khmm

MHA nedelja, 13. maj 2007 ob 10:46

Heh, kakšen kšeft bi meja Marles. Mogli bi en prospekt poslati na ministrstvo Bebast

Več kak trda miza, je Muralesova miza!Aplavz Priklon

MILAN nedelja, 13. maj 2007 ob 12:40

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu


ali pa:MURALESOVA MIZA ZDRŽI FSE KEJ DOHTAR ZAGREŠI.


Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten Žalosten

MILAN nedelja, 13. maj 2007 ob 12:43

Aplavz Jok Jok Jok Aplavz

SAMO ČE BI MURALES DELA TE BI HITRO
BANKROTERALI ZATO KA BI PREDUGO DRŽALE

PA V FSKŠEN ŠPITOLI BI NUCALI SAMO POR KOMADOF.
nema seviseraja pa mejovaja olja niti šivaja ledra.

Huh Huh Huh Huh

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 17:30

Pisk Ploh 10 cm debeli pa dobre nogače to se primojduši nede kvarilo, garancija pa je zazihrana 200let
rezervni deli so v šumi takoj, samo šlosarko pa že lehko oboviš hiter servis v momentiAplavz Pisk Mislec

MHA četrtek, 7. junij 2007 ob 21:16

Fsaki den hodin mimo totih operaciskih miz v Soboti. Pa te le nekoga pitan ke je z totimi mizami, či so v redi, pa mi reče (dve mizi sta parkerani v "boxi", ze neven keko miz je dobila Sobota): ka so še jih ne sprobali, ka pre nekši falati falijo. Mislec Ovači pa na prvi pogled tote mize fejn vün vidijo

Pepek z brega četrtek, 7. junij 2007 ob 22:58

Zato pa jih glih mote še izda zapakerane, ka se nebi prehitro pokvorile.

MHA petek, 8. junij 2007 ob 19:42

Jaz sen san en teden bia tan Bebast

Ena miza je v porodnen oddelki, na tisti mizi pa matere rodijo pre kak po tekočen traki Haha

Zvončica petek, 8. junij 2007 ob 23:27

Venda od stroha....Vuuhuu Vuuhuu

kobreti ponedeljek, 11. junij 2007 ob 13:27

kobreti je napisal/a:
Dečki ne ga srati Pomežik ,jas gren konc mesca na nekšo rezaje,bog nedaj ka bi te zaštekaleŠokiran , ka deme ki fkup zaprlo, pa do me morali gasilci rešovatiHaa


Tak! Sprobano delajo bres problemof samo če te gor vržejo na storo mizoJezik

Zvončica nedelja, 17. junij 2007 ob 02:04

Mater si meja srečo ka še mojo nove mize zapakiraneHaha Haha

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.