erof ponedeljek, 25. junij 2007 ob 13:59

Svobodo izražanja v naši državi zagotavlja ustava, ki v svojem 39. členu pravi, da je zagotovljena »svoboda izražanja misli, govora in javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja«. In še: »Vsakdo lahko svobodno izbira, sprejema in širi vesti in mnenja.«

Jernej torek, 26. junij 2007 ob 19:29

Samo se itak obstaja cenzura, ali?
Smejsno je mi da gledam po TV eno "talk show" z ZDA-ja da gucijo pa samo ....piip ...piip ....piiiip cüjes Jezik

kobreti sreda, 27. junij 2007 ob 10:12

Malo počökaj pa de prinas glih tak samo piiip...... piiiiiiip ,kda do si naši politiki redno v lase skočili okoli Sove,prisluškovanja....Pisk

Zvončica sobota, 30. junij 2007 ob 00:53

Mislin ka so toti piip-iji te gda gdo zakleje....ka pa se svobode govora tiče jo momo navodni lidje keko čemo....zaenkrat...sploh če nesmo v nobeni stranki ke bi nan jezike pa pamet naštelovali....ka pa se medijov tiče pa so po mojen precik podobni fijakarskin kujon.....dobra oddaja je bila Svet na Kanali A...te pa so jo za "nagrado" skrejšali pa prestavili na deseto večer....sranje....končno pa so mi tak vsi politiki pa jihovo podmetovaje pa glupiraje prek prišli ka že 14 dni bojkotiran vsa poročila....še malo pa bon tüdi cejtinge. Pa bon rejši Künštne prleke toti cejt glejala....

Pepek z brega sobota, 30. junij 2007 ob 10:49

Aplavz Aplavz
To je provi guč!

F toten momenti sen se odloča, ka se Künštni Prleki nemo spüščali f politiko. Bomo se rojši naše domaje tematike držali.
Gor Gor

MHA sobota, 30. junij 2007 ob 12:59

Heh, toto tuleje je brez veze, da itaki čüješ prvo črko, pa te kumej za tuli, te pa tak veš ke što reče.

Jernej sreda, 4. julij 2007 ob 22:19

MHA je napisal/a:
Heh, toto tuleje je brez veze, da itaki čüješ prvo črko, pa te kumej za tuli, te pa tak veš ke što reče.

cenzura kak cenzura!
...dobro ka ves ka bi ovi reko ker si cüo malo
............samo kak je cenzura pisovno? Mislec

Jernej četrtek, 12. julij 2007 ob 21:08

Tü pa tan se meni vidi ka lidje se malo prevec vüpajo vse povedati ka scejo!

Zvončica sobota, 14. julij 2007 ob 01:33

Tak tüdi more biti pa amen.Haha

Dejan torek, 16. oktober 2007 ob 21:01

To ti je svoboda izražanja, kak gnes den deca pišejo. To je en primer iz bloga na email.si. Jas ne ven ke bogi sploh takše črke dobijo, To je grozno za brati Zid Hjooj

&#961;&#953;&#953;&#162;&#945;. ×..<3..× ... - &#961;&#945;&#951;&#953;&#953;&#162; &#961;&#1103;&#953;&#953;&#951;&#162;&#1108;&#1109;: PreeBeeR Če Tii PaaŠee=)..ČeeProuu Bi raaDaa sLiiŠaLaa WaŠee mnenje=)

No jst sm zdej odLoočiiLa d bom maL Pameetnaa=)..In Siicr hooČm poowedT d mi gre pr doLooÆeem fooLkuu kLee fuuL na Žiiuce..K objawLajao fake sLiike in poL jiim kej reČš in poL še SiiKaajo nzai..bed jim je Laah..2.FooLk gLeda twoje sLiiike in začne o bed Keraa sLika omg itn..Pa okej powej swoje mnenje sam ne Pa s5 krnekii pisaaT in miisLt d ispaadeš zaieeban.Kaj koga bRiiga kašne sLiike objawš ..NapiiŠ pohwaLo napiš men sLiika ni ušeč..to je to an=)..no upam d me nauuTe spLuuwaL..Fsm..N-Ðoii..:*

Makaveli torek, 16. oktober 2007 ob 23:40

heh to še neje hudo naj ide nehče glejat na www.glasujzame.com
kakšne majo opiseZid

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.