Zvončica nedelja, 22. julij 2007 ob 02:33

Zanimle me keko je mlodih (pa tüdi ovih drügih)ke so jih naši vrli policeji pokasirali ka so na žurki v "oštariji naravi" ne meli polek osebne ka bi jin jo pod nos podržaliMislec Pa ka so ne nekše galame delali ali kak drgačik koga motili v svojen veselji....

Dejan ponedeljek, 23. julij 2007 ob 20:37

Mene so ne nigdor Nasmeh
Se pa mi zdi normalno, pa tak je tüdi po zakoni, ka maš osebno izkaznico vedno pri sebi.

MILAN torek, 24. julij 2007 ob 07:10

Pomežik
Največja je nevola te dere se kej zgodi
pa nemaš dokumenta
po keren bi lehko splh znali za koga se gre.
Biti bres pa je naša šlamparija.

Tak smio pač navajeni ka stalno
neke delamo po svojen.



Haa Haa Haa

MHA sreda, 25. julij 2007 ob 14:01

Dejan je napisal/a:
Mene so ne nigdor Nasmeh
Se pa mi zdi normalno, pa tak je tüdi po zakoni, ka maš osebno izkaznico vedno pri sebi.


Dere sen v Nemčiji bia, te so me na podzemni dvo policeja stavila (zato ki sen jidva tak gleja Haa dere sen šo mimo), zahtevala sta od mene pa kolega osebno, jaz je seveda nesen meja, te pa sen mo do ovo kartico od zavarovoja. Tisto kartico je vendar prvič vida da je tak pogledna Huh Sen reka ka drügo neman, te me je celega sprešlata, roke sen moga gor na zid dati, zokle doj züti, tak sen bia kak neven kakši kriminalec. Pa celi priftošil mi je pregledna, pa mi je reka zake mon teko penez sobon (da sen še meja peneze od kolega, ki je ne meja priftošla) Ke to moš za mamila? Kumer sen mo dopovedo, ka greva z kolegon malo po trgovinah Zid

Kolega pa so ne nič preiskali, ker je meja papire sobon. Od te mon jaz tüdi osebno v priftošli.

Zvončica sobota, 28. julij 2007 ob 00:48

No, zakon gor ali dol samo meni se vseeno0 zdi ka se človeka samo tak degradirati nebi smelo....zavolo enega papira...ke če to pomeni ka če gren npr. trimčkat v naravo ali pa po glibaje ka moren meti polek osebno? Ali pa če se gren kopat v novi bazen?? Ali pa če gren v štacüno???Ka pa če mi jo glih ke na bazeni drpnejo ali v štacüni vkrodnejo...te pa opet našpukan....mislin ka bi moga meti možnost ka osebno v roki 24 vür prneseš pokozat pajkanon če bi jo že tak radi vidli, pa bi te plačüva če je nebi dostavja....kej jaz ven....ve kakših vekih banditov itak ne pipajo ka bole letijo od jih kak k jin....toto mularijo pa tüdi ne treba non-stop legitimirati če jih že itak vse na pamet poznajo gda jih vidijo....tek si mislin ka bi bilo bole normalno. Jok

kobreti nedelja, 29. julij 2007 ob 17:51

Jas tudi mislin ka je praf ka jo vedno moraš meti sebo, jas jo tudi mon stalno, no skoro stalno.
Če na drgači pa naj naredijo tak kak pson ka mojo æipe pod kožo te pa se fčasik ve keri je virt keremi kosmatinci.
Ali pa tak kak so se negda vojoki radi döli tetovirati v vojski, naj zaj naredijo na kožo črtno kodo te pa do samo doj potegnoli tak kak v štacüni štrüco kruha, pa de se takoj znölo ali si beli ali črni (toti ali ovi)Haha Haha Mislec

Dejan ponedeljek, 30. julij 2007 ob 00:27

Jas man osebno vedno f priftošli, sküper z ostalimi korticami, bančno, študentsko, zavarovoje, avto, ...
Zdi se mi normalno, ka maš to vedno pri sebi, ka lehko dokožeš kdo si. Sploh si nemren predstovlati, ka bi brez osebne okoli hoda. Ka pa či si ge f tujini, pa te stovijo pa nimaš nobenega dokumenta poleg, s čin bi dokoza od kod si, kdo si, ... F kakših držovah te nejč več ne bi nič spitovali, samo bi te pelali na hladno...

kobreti ponedeljek, 30. julij 2007 ob 14:21

Dejan je napisal/a:
Ka pa či si ge f tujini, pa te stovijo pa nimaš nobenega dokumenta poleg, s čin bi dokoza od kod si, kdo si, ... F kakših držovah te nejč več ne bi nič spitovali, samo bi te pelali na hladno...


Se pa se zno! Rdeči nos,lamp,pa mišice okoli riti. To je to, še ugotovili bi s kerega firtla Slovenije si.Haha Haha

Nela torek, 31. julij 2007 ob 22:05

Meni se se ne zgodilo ka bi mi nehce za osebno tezijo, mon pa jo v priftosli, taka je vedno z meni, dapa brez priftosla tudi nikam ne iden Vuuhuu

Makaveli sreda, 1. avgust 2007 ob 04:56

kda si bole mlodi pa maš vedno druge hlače gor gda ideš vun itd.. te hitro pozobiš ki to non stop mejovleš.....

Zvončica sreda, 8. avgust 2007 ob 18:24

Zato pa glih lehko mlode najbole ejnfoh pokasirajo....sploh če so jin ne simpatični ali pa se kej bunijoVuuhuu Samo mi še neje jasno če mlodi sploh lehko globe plačüvlejo če so ne v slüžbi- iz česa nej pločajo???

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.