Nela torek, 14. avgust 2007 ob 17:08

Ste že preštimali ka se mala deca v Lotmeki nimajo ki špilati? Vrtec je odvečera tak zaklejeni, tisto pri parki tan pa je tak malo, ve mojo samo eno huckanco, pa mali tobogan.....Haa

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 19:59

Zej sem se 1x poglednila pa moren popraviti da mojo 2 ali 3 huckanceHuh

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 20:10

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 23:04

To je glih tak kak da bi v morje plüna...nič.Naši mali bi nujno nücali eno normalno igrišče v toten rekreacijsken deli Lotmerka....če že mojo odrasli plac za zabavo pa rekreacijo pa jo naj mojo tüdi deca....pa vzgledi bi tüdi vlekli za bole zdravo družeje gda bi zrasli.

Dejan torek, 14. avgust 2007 ob 23:31

Ja ve se je gučalo ka bi se nej naredlo tü kak je bazen bija, nekšo malo bol orenk rekreacijsko središče. Samo nega nekej s tega, zej niti malega bazena nega več. Ve pa vete ka Lotmerk bole vloga v starejše lidi, za mlode se jin bol kak ne füčka Pisk

kobreti sreda, 15. avgust 2007 ob 20:42

Naj grejo na picikle pa v Bobji Ložič dirkat pa skokat po progi (æi še ali je sploh), van rečen, večer do spali kak ejngeli!Haha Jezik Haha Angel

MHA četrtek, 16. avgust 2007 ob 18:20

San tiste proge f Bobjen pa so ble zakon! Non stop smo se po tisten zvožali, zej pa so preknoprek dreve podrte...Ubog

Zvončica četrtek, 16. avgust 2007 ob 20:11

ČÜjte dečki....mislin ka je Nela ne mislila igrišča za takše vekše ka že dirkajo z bicikli...pač pa na one male cvečke ke so komej na svet prišli, pa one do OŠ...toti se nimajo kon djati (z mamami pa ateki ka jih špancerajo vred).....toti so naaaaaajbole bogi.No ja

Nela petek, 17. avgust 2007 ob 20:49

Zvončica je napisal/a:
ČÜjte dečki....mislin ka je Nela ne mislila igrišča za takše vekše ka že dirkajo z bicikli...pač pa na one male cvečke ke so komej na svet prišli, pa one do OŠ...toti se nimajo kon djati (z mamami pa ateki ka jih špancerajo vred).....toti so naaaaaajbole bogi.No ja

Rožica ja tote malo mejše sem mela v mislih, kaj še v vrtec hodijo, ka se res nimajo ki špilati, ker jin vrtec tak odvečera zaklenejo, drgan pa nimajo kon kak tan pri bazeni. Tepa jih kar neke vidim, da prek plezijo pa si toto malo deco prek zdigovlejo.

Samo vedno ko tan mimo bazena iden, se puno dece špila, pa zej sen vidla da so še nekej coj naredli, samo vseeno je premalo za teko dece kak jih je v Lotmerki. Lahko bi jin res eno pošteno igrišče naredliMislec

Saj jaz sem se tudi nekda vozila po Bobjen, pa smo dirkali kak nori, pa toti večji si mojo kaj začeti, če že drugo ne na igrišči na šoli lahko športajo, ali pa za partizanom......pa vsega boga mojo...........toti mali pa nigi Tiho

MILAN nedelja, 2. september 2007 ob 08:56

Šokiran
ven pa nesmiš tak hoklik biti- ven pa mala deca bol malo placa nücajo.Na velken bi mamice mogle preveč za jimi letati to pa je po ne zdravo.Ven pa vidin ka jih večina čepi kak kakšne store kokvače.Boga deca.

Nela nedelja, 2. september 2007 ob 16:55

MILAN je napisal/a:
Šokiran
ven pa nesmiš tak hoklik biti- ven pa mala deca bol malo placa nücajo.Na velken bi mamice mogle preveč za jimi letati to pa je po ne zdravo.Ven pa vidin ka jih večina čepi kak kakšne store kokvače.Boga deca.


No zej te kak kera ne? Vse mamice so glih ne tak Haa

Nela nedelja, 2. september 2007 ob 16:56

MILAN je napisal/a:
Šokiran
ven pa nesmiš tak hoklik biti- ven pa mala deca bol malo placa nücajo.Na velken bi mamice mogle preveč za jimi letati to pa je po ne zdravo.Ven pa vidin ka jih večina čepi kak kakšne store kokvače.Boga deca.


No zej te kak kera ne? Vse mamice so glih ne tak Haa

MILAN nedelja, 2. september 2007 ob 18:37

Šokiran
seveda so ne vse tak so pa še ene slapše(sori)..
Spim

Pepek z brega nedelja, 2. september 2007 ob 23:45

Te majo bor boga deca mir pred jimi. Itaki so "TEČNE", tak kak naše "mamice".

Nela ponedeljek, 3. september 2007 ob 12:32

Ja ki sta te vidva taksne mame vidla? Pa ce ze, saj pa vse so pa res ne taksne ka bi jin za deco vseeno blo.Mislec

MILAN ponedeljek, 3. september 2007 ob 14:26

Poljub
JOJ Nela ven pa veš ka malo klibüVLEMA.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.