prlek1825 sreda, 13. januar 2010 ob 22:46

MHA je napisal/a:
Dejan mo peš hondo. Hihihi Jas nebi ša na INO tankat A-A Pa za dvo evra se ti ne sploča v tujino voziti, razen či si tik ob meji, kak Pepek naprimer.

ve sem čist ob meji...hehe....borci za južno mejo

MHA četrtek, 14. januar 2010 ob 11:10

Pa bi ti ša tankat na Hrvaško?

prlek1825 četrtek, 14. januar 2010 ob 11:46

mislo sem probati ja, če je tam bencin 1,03€,samo glede na to ke sem ze čujo nedem pod nobenimi pogoji...hehe

Legionar četrtek, 14. januar 2010 ob 12:08

Jas pa tankan ge se mi pač vidi, samo zodje cejte nekak več na Petroli. Eni gučijo ka je nejboljše gorivo na OMV-ji, eni ka nA Petroli, tretji ka na MOL-i, taka na kunci son več ne ven kak pa kej. Žalosten Tepa tankan enkrat tü enkrat tan. Hihihi

MHA četrtek, 14. januar 2010 ob 12:33

prlek1825 je napisal/a:
mislo sem probati ja, če je tam bencin 1,03€,samo glede na to ke sem ze čujo nedem pod nobenimi pogoji...hehe

Ve sen si misla. Hihihi


Či prlek naredi z ultimaxon do 100km več, te more biti Petrol bojši. Včera sen še punega natanka OMV, pa bon v ida keko km bon nareda, mpotli pa bon te Ultimax puno natanka, pa bon vida či de ke več km.

optix četrtek, 14. januar 2010 ob 13:05

odvisno je kaksna posiljka pride do bencinskega servisa Nasmeh
dosti krat se zgodi, da pride kaksno kontaminirano oz. necisto bencinsko gorivo ali pa dizelsko, ki ne zadovoljuje evropske normative.


kar se tice testov kvalitete goriva, je MOL dalec najkvalitetnejsi.

Naredili so 100 vzorcev na 50 nakljucnih bencinskih postaj, in Petrol je imel na vseh identicno kvaliteto goriva z NAJVEC žvepla v bencinu in dizlu, NAJVEC vode v dizlu in NAJMANJSE stevilo oktanov v euro 95, ter je bil najslabse ocenjjeno gorivo nasploh.

Petrol dobavlja gorivo od INA-e.

Kaj se pa tice OMV-a, tu je pa tudi zanimivo, imas VIVA OMV ki je avstrijski, imas pa fransize OMV-a, ki so nekdaj bile pod IstraBenz, in tu spet ni enaka kvaliteta goriva.




prlek1825 četrtek, 14. januar 2010 ob 13:13

finta je v tem...odvisno samo kakši si rezervari na določenih pumpah..vseeno pa je če je petrol al omw....isto na hrvaškem si do zej na omw ji komot tanko omw 100 al ke so meli ker je bila ista kak prinas...ker toti bencin ke mojo pod svojo znamko mojo tudi svoja skladišča...tota navodna 95-desetka ki je bila do zej na petroli pa je za naš konec bilo skladišče v račah te pa nema veze al je šlo na omw pumpo al petrolovo...to so mi pravli lidje ki delajo na bencinskih...odvisno je samo kvaliteta rezervara določene pumpe.....zej ki pa ma petrol svojo 95-devedesteko pa omw pa je glede skladišč ziher drgačik...tak da ne vem ke bi reko

do zej sem jaz tudi skoz na omw ji tanko ke se mi je bol dopalo ze pa več ne...hehe

MHA četrtek, 14. januar 2010 ob 13:15

Po smo na začetki, taka se ze ne ve ki je te ze nejbojše tankati. Hehe Optix, ti na MOL-i tankaš? Dugo že?

optix četrtek, 14. januar 2010 ob 13:41

recimo, ko bi bil prazen tank pa bi nataknal na petrolu polnega bi avto nekak bil bolj "trom" pa ne bi mel enakih pospeskov, kot gorivo z MOL-a in OMV-a.
In to glih zaradi manjsega stevila CETANOV v tekocini, manj cetana je bolj slabse je gorivo.

prlek1825 četrtek, 14. januar 2010 ob 14:22

z enim tankom nete ugotovli čist nič,,,,por tankov treba probati...pa za vsakega računti povprečje te lehko rečeš ki bojše ki slabše

optix četrtek, 14. januar 2010 ob 15:52

pa normalno da ne z enim tankom, ugotavljal sem jaz to ze dolgo casa, ampak ti pravim, gorivo ki sem natanka na petrolu je bil avto bolj trom, pa se z njim sem naredil 70km manj kot bi recimo z gorivom z mol-a,omv


so pa naredili raziskavo, seveda to petrolu potem je hodilo v nos, da je njihovo gorivo polno zvepla, vode in ostalih primesi katere slabijo gorivo v pimerjavi s konkurenco mol, omv..

Ducky četrtek, 14. januar 2010 ob 18:12

Pret je blo res čist razklano mnjenje, keri je bojši OMV ali Petrol, dosta jih je kritiziralo OMV, prav tak dosta pa Petrol. Samo odkar je prišel vün Ultimax, bi naj blo toto gorivo za odtenek bojše od OMV-ja, še vedno pa bi naj bija najboljša nafta pri MOLi.

Nejbojše je še tankati na novozgrajenih bencinskih, ker tan so še cisterne in cevi tak kak trebajo biti.
Samo to nikoli nemreš biti ziher, tak kak ste že rekli, ka je odvisno predvsem od pošiljke, ali pa če tankaš bole iz prozne cisterne.

Dejan četrtek, 14. januar 2010 ob 23:26

Ka pa je te v Cerkvenjaki nekša tankštela žuta Nasmeh Nekša Kmetijska zadruga al ke Nasmeh

prlek1825 četrtek, 14. januar 2010 ob 23:30

ja ne se provim neje vseeno na keri pumpi tankaš..bol je stora slabše je...zej pa glede totega šinfaja petrola bom reko tak....petrol npr v lotmerki ormoži pa marsiki je že od pantiveka...negi so bli dobro nareti rezervari negi ne.....omw pa je mlejša pumpa ma mlejše rezervare in sigurno je bencin kvalitetnejši...drgačik sem jaz do zej na omw ji tanko skoz kak sem že povedo,,samo odkar je ultimax je razlika učitna...te pa nej reče keri ke če..gučim z svojih izkušen pa mnenja ne spremenim


man pa tudi teorijo glede tega zake je tak...pa sigurno dugo nede tak ke de se omw popravjo....omw je pred neke cejta do vun super 100 al kak se mo je reklo,,,,,petrol nič....bili so odzajah pa v ozadji razvijali...razvili so provo stvor toti ultimax...omw se neje do pa takoj za jimi na hitro vun butno toto carera95,,,in tu so ga posrali, rejši bi še malo počakili pa razvili neke bojšega ne so naredli neke na silo pa stvor zafrknoli

MHA četrtek, 14. januar 2010 ob 23:37

V Cerkvejoki je nekši KZ Oil al ke je že. Hihihi Kazahstan Hehe

MILAN petek, 15. januar 2010 ob 07:53

OMW je meja dobrega 100
zodjikrot pa sen tanka pa je samo cukalo
zaključja sen z jihovin bencinon

Dejan petek, 15. januar 2010 ob 11:35

MHA je napisal/a:
V Cerkvejoki je nekši KZ Oil al ke je že. Hihihi Kazahstan Hehe



KZ - Kmetijska Zadruga Nasmeh
Tan venda traktore tankajo Pecikl

MHA petek, 15. januar 2010 ob 12:00

Eh, či mo tisto pumpo Borat prek. Hihihi

stajerc13 petek, 15. januar 2010 ob 15:14

ne še jaz poven keko ven... Hihihi
vsa leta ke sen ali še vozin kot poklicni šofer ven ka je disel dosti bojši na petroli..
patudi na firmi zahtevlejo ka se tudi na petroli tanka....
se naredi več km in tudi bole v brege vleče,,
to lehko poven,ker sen se tudi prepriča ke se km tiče.. To ja

prlek1825 petek, 15. januar 2010 ob 21:45

jaz bom reko tak, kak sem že reko...do zej sem tanko na omw ji pa nesem mejo nič proti sem jih hvoljo...zej ki pa so toti novi bencin vun dali pa živa groza....tisto stoktko kak so meli je bijo tudi zakon bencin....zej pa je groza upam ke do ke okrepali



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.