MHA petek, 7. december 2007 ob 14:34

Dejan, či boš si ti tan naroča? Mislec

Dejan petek, 7. december 2007 ob 14:41

Ja negi moren vzeti. Eno 5,6 paketof. Zake?

MHA petek, 7. december 2007 ob 14:46

Zej sen gleja za naročilo ne, pa ti tan fsseeno poštnino scoj zaračüna. Mislec

Te či boš naročüva, ka bi še te meni en pakl Pisk

Dejan petek, 7. december 2007 ob 14:51

Neš ti pri AMZSji vzeja? Či je tan dražjo? Nasmeh

MHA petek, 7. december 2007 ob 14:55

Tan je za 12€, pa še v Soboto se moren pelati!

Dejan petek, 7. december 2007 ob 14:59

Ja te pa bon tan fsen naročja. Pa te bode brezplačna dostava, či tan piše nad 50 € brezplačno. Naroča pa bon 5 paketov ziher. Te či še bi keri rad to meja, nej pove pa te naročin celi kamijon Nasmeh
Pa vendar je to vredi paket. Al je to več različnih? Ka neje to kakša kopija Mislec Pisk

MHA petek, 7. december 2007 ob 15:08

Jas sen primerja pa sta obedvo kompleta fglihna. Dejan, mene te scoj račünej.

Povete zej keri de še meja, ka de te Dejan naroča, ka te vemo či vzememo pol prikoličara, ali prikoličara. Haha Dejan pa te en rok postavi, do kdej zbiraš naročila.

Dejan petek, 7. december 2007 ob 15:15

Naročila zbiran gnes do treh Haha Recimo, ka v pondelek op pudne naročin, ka nede sfalilo Pisk

To piše tan na stroni:
Najugodnejša akcija obveznih kompletov za prvo pomoč za avtomobiliste v Sloveniji. Avtomobilska prva pomoč samo 9,99 €.

Prva pomoč za avtomobiliste je OBVEZNA OD 01.01.2008.

Najcenejše! PRI NAROČILU DVEH JE DOSTAVA BREZPLAČNA!

Prva pomoč za avtomobiliste OBVEZNA OD 01.01.2008

Ponudba velja do 16. decembra 2007!

MHA ponedeljek, 10. december 2007 ob 19:51

MHA je napisal/a:
V AMZS-ji lehko küpite komplet prve pomoči za avtomobiliste: 12,90 EUR (člani AMZS imajo 5% popusta), prvo pomoč za motoriste: 11,28 EUR (člani AMZS imajo 5% popusta).



Evo v AMZS-ji so že zdignoli ceno:

Nov komplet prve pomoči lahko kupite tudi v vseh poslovnih enotah AMZS po Sloveniji. Za vse smo pripravili posebno akcijo, v kateri smo znižali cene kompletov prve pomoči:

Prva pomoč za avtomobiliste: 16,32 EUR (člani AMZS imajo 5% popusta)

Prva pomoč za motoriste: 15,36 EUR (člani AMZS imajo 5% popusta)


Dejan, dobro smo se odločili Gor

Dejan ponedeljek, 10. december 2007 ob 20:58

Ka pa te, jas sen gnes fsipa 15 komadof Haha Ovi tan do samo glejali, ke de toti s ten hehe Nasmeh

MHA ponedeljek, 10. december 2007 ob 21:00

Toti do še tebe prišli glejat, kej boš teko s totimi komadi Haha Ka ja nebi kej šmugla Pisk

dušan1 ponedeljek, 10. december 2007 ob 23:07

Tote komplet sen jaz küpa pred kakšen mescon pri Makotre, tan pri londone pube. Cena mislin ka je bila ene 10€. Küpa sen za vse gasilske avte.


lp


dušan

Nela ponedeljek, 10. december 2007 ob 23:37

Moja prva pomoc pa tak vun vidi hehehehehehehehehe...

dušan1 torek, 11. december 2007 ob 00:18

hehe, ke takšo prvo pomoč moš ti za jerneja?Vuuhuu Haha Vuuhuu Pisk Pisk Jezik

Nela torek, 11. december 2007 ob 00:38

Jernej torek, 11. december 2007 ob 08:47

Nela je napisal/a:
Moja prva pomoc pa tak vun vidi hehehehehehehehehe...
..zato me gnes tak glava boli! No ja

Zvončica sobota, 15. december 2007 ob 23:34

V gnešjen Večeri je glih pisalo ka ne treba nabavlati novih škotel s prvo pomočjo če ma stora še vse notri ka je nedotaknjena....mater so nas po nategnoli (no, mene ali ne)...pa ka je ne iz pamtiveka roba notri....No ja

fargo ponedeljek, 17. december 2007 ob 13:55

Da se ne boste prenaglili:

17.12. začne veljati sprememba pravilnika po katerem kompletov za prvo pomoč ni potrebno dopolnjevati, morajo biti le primerno vzdrževani.

Celotno novico si lahko preberete na:

http://www.tecajcpp.com/news/fullnews.php?id=85

erof četrtek, 27. december 2007 ob 17:47

........S staro prvo pomočjo tudi v novem letu........

Prometno ministrstvo je spremenilo pravilnik, ki nekatere voznike zavezuje k nakupu novega kompleta prve pomoči.

Lastniki vozil, prvič registriranih pred 1. januarjem 2005, ki že imajo v vozilu komplet za prvo pomoč, bodo lahko še naprej uporabljali obstoječe komplete ob pogoju, da so higiensko vzdrževani in z veljavnim rokom uporabe, sporoča ministrstvo, ki dodaja, da naj bi le 15 odstotkov v prejšnjem pravilniku opredeljenih vozil (registrirana pred 1. januarjem 2005) že imelo nove komplete. Drugi razlog tiči v relativno majhnem vplivu kompleta prve pomoči na dejansko prometno varnost.

Sodoben komplet prve pomoči je v interesu vseh
Ministrstvo za promet sicer ugotavlja, da je potrebno vztrajati na zastavljenem cilju sodobne opreme prve pomoči v vozilih, da pa je potreben razmislek o uspešnejših in učinkovitejših mehanizmih uveljavljanja.

Na drugi strani pa ministrstvo dodaja, da ostaja končni cilj nespremenjen, saj je posodobljen komplet prve pomoči v skupnem interesu vseh udeležencev v prometu, ta cilj pa naj bi bilo mogoče doseči na drug način, in sicer z bistveno večjim informiranjem in ozaveščanjem javnosti.

Hiter odziv ministrstva na pobudo NSi-ja
15. 11. 2007 je vodja poslanske skupine NSi Jožef Horvat ministrstvu za promet podal pobudo, da se ponovno razmisli o sprejetju omenjenega pravilnika, ki je, po mnenju poslanske skupine NSi in mnenju mnogih državljanov, neutemeljeno predvideval menjavo starih kompletov avtomobilske prve pomoči. Ministrstvo za promet se je hitro odzvalo in že 14. 12. 2007 je bil v Uradnem listu RS objavljen pravilnik o spremembi omenjenega pravilnika, ki je te nesmiselne in nepotrebne ukrepe odpravil.



Ministrstvo je po lastnih navedbah prejelo tudi pobude občanov, ki opozarjajo na pretiranost časovne zahteve o naknadni uskladitvi vsebine kompletov v vozilih, ki so bila prvič registrirana pred 1. januarjem 2005.
...vir... www.rtvslo.si

MILAN četrtek, 27. december 2007 ob 18:30

Mislecmislec: Mislec
meni se vidi ka so se začeli cejti rejnke JUGE
te so si kdo šte zmislili nekše finte pr avtih
samo ka se je kaseralo.
Keko de toti komlet reša živlej ??????????????
verjetno nibenega
Bojše bi bilo obnovitev prve pomoči


Angel Angel Angel



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.