MHA sreda, 5. december 2007 ob 20:17

Po poročilih na popi je kozalo, ka mo zej v SLO dobili prostovolne policeje. Ti do pre meli ista pooblastila kak jih mojo "poklicni" policeji. Lehko de pre fsakši policej keri de nareda usposablaje. toti prostovolni policeji bi nej prišli f poštev na tekmah, pa takših prireditvah, ki je potrebno več policejof na küpi.

Makaveli sreda, 5. december 2007 ob 20:25

meni se zdi to glupo...s ten de se zacelo podkipuvaje pa vsaksni kmet de lehko...ka de tan nekšni ke je kriminalec pa npr. nima kartoteke sa neki izpit nareda pa de meja pištolo za pason...toti so res blesavi

MHA sreda, 5. december 2007 ob 20:27

Meni je to tüdi brezveze.
Po poročilih je nekši policej reka, ka bi to že mogli v SLO nareti pret tremi leti Huh Mislec

MILAN sreda, 5. december 2007 ob 20:56

Aplavz
bravo polovica de jih ziher bol pametnih
kak jih je zej.

Jezik Jezik

Zvončica sreda, 5. december 2007 ob 23:50

Gren se včasik prijavit........Bebast

erof četrtek, 6. december 2007 ob 08:28

Te mo pomali meli policijsko državo,ka de vsaka kuča mela svojega policaja Pisk
Nejhuje je to ka majo tiste tečaje nekejdevne te pa že grota tak pameten ka vidi kak kameje cvete.Tam ga navčijo šteti pa pisati te pa misli ka je že policaj.....

.....Smo pa najbol napredni v toti evropi....tega nigi nega....Hjooj

MILAN četrtek, 6. december 2007 ob 08:55

Pisk
samo še nej dojo dobro pločo
te pa o fsi šli v zbrane vrste.
Tiho

Jernej četrtek, 6. december 2007 ob 10:48

MHA je napisal/a:
Po poročilih na popi je kozalo, ka mo zej v SLO dobili prostovolne policeje. Ti do pre meli ista pooblastila kak jih mojo "poklicni" policeji. Lehko de pre fsakši policej keri de nareda usposablaje. toti prostovolni policeji bi nej prišli f poštev na tekmah, pa takših prireditvah, ki je potrebno več policejof na küpi.

Ka pa Vojska pa rezervni policaji?
Vej pa jih zadosta je ali nej? Mislec

Ci pa nej, nej se carinike cuj vzemejo!

MHA četrtek, 6. december 2007 ob 12:01

MILAN je napisal/a:
Pisk
samo še nej dojo dobro pločo
te pa o fsi šli v zbrane vrste.
Tiho


Še provi policeji nimajo dobre ploče, ne ka bi še prostovolni pločo dobili. Pisk

MHA četrtek, 6. december 2007 ob 13:10

Evo še video prispevek od fčera.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.