MILAN ponedeljek, 11. december 2006 ob 20:59

Ta nit obravnava vsebino članka: Konec drugega foto natečaja

Pisk tak pa smo zmogali, samo že z prvega natečaja mon v dobro majco (pa lepo nič) morti nega barve za mene.
tak sen zej strašno radoveden če morti de zej glih tak.
Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

Sliko pa bon si zaželeja od prvega srečaja (krst mošta z Nandekon,Milanon pa Pepekon


Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Jezik Jezik Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec


kej je te to za zmogo?????

MILAN ponedeljek, 11. december 2006 ob 21:08

Pomežik to pa ste venda ne znali ka je za nagrado še vikend paket za dve osebi v PARIZI.............................Mislec Mislec


---------na lastne stoške--------------------------Jezik Jezik Jezik Jezik Jezik Jezik Jezik

Jernej torek, 12. december 2006 ob 09:00

Vuuhuu cü sliko si dobro trufa! (klopotec na foto natecaji na prvem mesti) Aplavz

IVI sreda, 13. december 2006 ob 11:03


Aplavz ČESTITKE v Prlekijo !


Ivica Merhar

Zvončica petek, 15. december 2006 ob 23:06

Milan zanimle me v kakši pozi si poslika toti klopotecAplavz

MILAN torek, 19. december 2006 ob 21:18

Nasmeh Zvončica tebe zanima poza ali tudi same prprove za toti posnetek.Tak se je začelo zaron sen stana pa sen vidja ka de lepi den.Takoj sen si zamisla ka bon nareda poseben posnetek klopotca. Tak, nejpret zejtrk obilen in močen ka mi nebi sfalila energija. Po zajtri pa prprove. Spusati sen moga aparat(foto)fse leče pa znamazati prenose zategnoti remne pa naštelati dioptrijo.Podočki sen gleja kak se sunce vleče prek neba. Bebast tepa sen meja južino opet keko teko dobro pa malo sen kcoj gutna čisto rdečko za bol jasen pogled.

Opet okoli voglof lukat sunca,ja te pa je bilo že prek polovice.
Zej pa pride vun računaje kdo pa ke de prišlo doj,sunčni zahod ka postovin spojalo pa man fse kredi. Vzeja sen leksikon pa še malo sen preštrcaka po interneti in rezultat je tu.

Obed, fejna župa pa šnicl malo šelotike pa restani kranper,dvakrat po pol litra rdečke pa dve vuri počitek v senci. Veš bilo je frdamano vroče pa je žmetno v takšnih pogojih delati. Po počitki pa postovlaje stativa,pej to je bilo zahtevno delo sej mo tri nogače pa fsakša stoji na drugen mesti.Ja pa mi je le uspelo zaj pa aparat priškrnoti ups-skoron bi opa. Poglednoti skuz objektif pa pogledati sunce,,,,,,,,,,kej sunca nega.Seved še tri vure sen moga čakati. Pa opet dvakrat po po litra čiste studenčnice(ne rdečke)ups-je že bliže. Temperatura rose čokaje je napeto -bo ali nede- še malo. Te pa žena: Kej žepo celi den nič ne delaš,kej po buliš f toto škotlo,kej če opet ne vidiš dela,kej če ti ga moren pokozati.Ja skon sen se oženila ven pa si ne za nikši nuc. Drugi dedi bor v oštariji sidijo ti pa buliš f toti klopotec,sen znola ka nikdor nič nede stebe.Dobro so mi mamika rekli kdo so te pvikrot zaglednoli.
Pa seN že namena fso meštrijo pospraviti, še vekša praska tak zej pa mi je toga zadosti pa pač nen slika če nesmen.
Pospravja sen aparat, žena okoli voglof jaaaaasssss pa žalostno poškilin prta nebi.UPS-gledni ga zgrobin aparat pa prtisnen pa hitro skrijen
Drugi den sen ša k Tivadarci pa mi naredi sliko.Evo ga zmoga sen,samo našoj ne vupan povedati.

Ljudski fotograf:KUNŠTNI PRLEK -MILAN

Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.