Ljutomer napadal, Grad zmagal

Avto Rajh Ljutomer - Grad 1:2 (1:1)

Prlekija-on.net, sobota, 10. oktober 2015 ob 23:40
Avto Rajh Ljutomer - Grad

V soboto, 10. oktobra, se je Avto Rajh Ljutomer v 8. krogu 3. SNL - vzhod, pomeril z ekipo Grada ter izgubil z 2:1.

Prvi polčas se je končal z neodločenim izidom 1:1. Gostje so povedli v 19. minuti, ko je zadel Matej Škafar, Ljutomer pa je izenačil v 36. minuti, ko je Tomaž Podgorelec uspešno izvedel enajstmetrovko.

V drugem polčasu so gledalci lahko videli bolj ali manj "enosmerni promet", saj je Ljutomer večino časa napadal in si priigral številne priložnosti, a jim ni uspelo streti odpora gostujoče ekipe. Številne zapravljene priložnosti domačih pa so izkoristili gostje, ki so gol za zmago dosegli v 87. minuti. Uspešen je bil Dejan Belna.

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre v drugem polčasu ter zmagoviti gol Grada.

150; Podgorelec 36. (11-m); Škafar 19., Belna 87.

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič, Bogdan, Bertalanič, Podgorelec, Kristl (46./Piberčnik), Jelen (57./Kardinar), Lotrič, Munda, Markovič, Kocuvan, Panič (71./Novak)

Grad: Klemenčič, Banfi, Vrabelj, Stošić, Sukič (63./Belna), Kolmanko, Bernjak, Škafar, Tompa, Sagadin, Buček Huber (81./Lazarevič)