Ljutomer Beltinčanom zadal prvi poraz v sezoni

Avto Rajh Ljutomer - ND Lušt Beltinci 2:0 (1:0)

Prlekija-on.net, sobota, 7. november 2015 ob 16:33
Avto Rajh Ljutomer - ND Lušt Beltinci

V 12. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v Ljutomeru pomerila domačin Avto Rajh Ljutomer in vodilna, še letos neporažena ekipa ND Lušt Beltinci. Ljutomer je na koncu slavil z 2:0 in s tem Beltinčanom zadal sploh prvi poraz po 11 zmagah v letošnji sezoni.

Oba gola je dosegel Andrej Lotrič, ki je Ljutomer povedel v vodstvo v prvem polčasu v 11. minuti, v začetku drugega v 53. minuti pa podvojil vodstvo. Rezultat se do konca ni več spremenil, saj napadi Beltinčanov niso obrodili sadov, Ljutomer pa je tudi odlično odigral v obrambi z vratarjem Andrejem Fajfarjem na čelu ter onesposobil dvojec Tkalec-Botjak, ki sta letos skupaj dosegla 21 zadetkov za Beltince.

250; Lotrič 11., 53.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bertalanič, Podgorelec, Kristl (80./Panič), Piberčnik, Lotrič (89./Vozlič), Munda, Kardinar, Markovič, Semenič, Kocuvan

ND Lušt Beltinci: Küzma, Maroša (81./Tkalec M.), Kosi, Zlatar, Horvat, Smodiš, Pavel, Botjak, Sreš (61./Koprivica), Hartman (53./Šnajder), Tkalec J.

Črenšovci - Lesoplast Križevci 0:0 (0:0)
Nafta 1903 - Polana 2:3 (0:1)
Čarda - Grad 2:1 (0:1)
Turnišče - ŠNK Bakovci 2:0 (0:0)
Tromejnik G-Sukič - NŠ Mura 0:0 (0:0)
Odranci - Rakičan Metropol Kav. 1:1 (1:0)