Eva Jurinec tretja v Samoboru

V konkurenci mlajših kadetinj, do 50 kg, je zasedla izvrstno 3. mesto

Prlekija-on.net, torek, 26. januar 2016 ob 09:22
Eva Jurinec v Samoboru

V Samoboru na Hrvaškem je potekal zelo močan mednarodni karate turnir "XXV. Grand prix Croatia 2016", na katerem je nastopalo kar 1648 tekmovalcev iz 207 klubov in rekordnih 23 držav, kar niti ne preseneča ob dejstvu, da je to bil zadnji turnir pred bližajočim se Evropskim prvenstvom, ki bo 5.-7. februarja na Cipru.

Med udeleženci je, pod vodstvom trenerjev Branka Krambergerja in Bojana Skotnika, bilo tudi nekaj mladih tekmovalcev iz KK Radenci, ki so dosegli solidne rezultate. To še posebej velja za Evo Jurinec, ki je v konkurenci mlajših kadetinj, do 50 kg, zasedla izvrstno 3. mesto. Mlajši kadet Sebastian Černela (do 36 kg) je izgubil v polfinalu in se je moral zadovoljiti s končnim 5. mestom, kadet Sani Skotnik (do 52 kg) pa se je uvrstil med 7. in 8. mestom.