Nejc Sterniša zmagal na Češkem

Radgončani šestkrat na stopničkah

Prlekija-on.net, sobota, 20. februar 2016 ob 17:46
KK Radgona na Češkem

Člani Shotokan karate–do kluba Gornja Radgona, so se pod vodstvom trenerke Tamare Ribarske udeležili mednarodne tekme na Češkem in dosegli odlične rezultate. Mladi člani radgonskega kluba so se kar šestkrat znašli na stopničkah za najboljše tekmovalce. Od tega je dve drugi in eno tretje mesto osvojil Aleks Klobasa, Nejc Sterniša pa je bil na najvišji stopnički, enkrat pa je bil še tretji. Šesto medaljo je osvojil še Kristjan Klemenčič.

Vsi dosežki mladih radgonskih karateistov, kate 14-15 let: 1. Nejc Sterniša, 2. Kristijan Klemenčič, 3. Aleks Klobasa; Kate 12-13 let: 2. Aleks Klobasa, 3. Nejc Sterniša; Kumite 14-15 let: 2. Aleks Klobasa