Ljutomer spomladanski del pričel z zmago

Lesoplast Križevci - Avto Rajh Ljutomer 1:2 (0:2)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 21. marec 2016 ob 08:54
Ljutomer je v vodstvo popeljal Primož Panič

Članska ekipa Avto Rajh Ljutomer, je v nedeljo, 20. marca, v 15. krogu 3. SNL - vzhod, pričela s spomladanskim delom sezone v ligi. Gostovali so pri ekipi Lesoplast Križevci in jih premagali z 2:1.

Ljutomer je že po 13. minutah vodil z 2:0. V vodstvo jih je v 9. minuti popeljal Primož Panič s strelom od daleč, v 13. minuti pa je vodstvo podvojil Andrej Lotrič. Domačinom je rezultat uspelo znižati v 75. minuti, ko je zadel Sašo Gašpar, kar je na koncu bil tudi končni rezultat. Ljutomer je trenutno na sedmem mestu lestvice.

Za Ljutomer so zaigrali Fajfar, Bogdan, Fijavž, Podgorelec, Kristl, Ciglarič, Lotrič, Munda, Markovič, Semenič in Panič, v nadaljevanju pa so priložnost dobili še Piberčnik, Jelen in Novak.