Ljutomer z lepo zmago v gosteh

ŠNK Bakovci - Avto Rajh Ljutomer 0:3 (0:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 17. april 2016 ob 09:44
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer se je v 19. krogu 3. SNL - vzhod, pomeril s ŠNK Bakovci v gosteh ter zmagal s 3:0. Po dveh porazih, enem v ligi, ko so jim Turnišče prekinili niz treh zaporednih zmag ter izpadu iz pokala, se je Ljutomer tako spet vrnil na zmagovalno pot z lepo zmago v gosteh.

Za Ljutomer sta zadetke dosegla Luka Ciglarič, ki je bil uspešen dvakrat, v 10. in 88. minuti, v 90. minuti pa je zadel še Primož Panič. Ljutomer je na petem mestu lestvice in vse bližje ekipam tik pod vrhom, premočno pa vodijo Beltinci.

100; Ciglarič 10., 88., Panič 90.

ŠNK Bakovci: Karoli, Žido, Korošec, Čalopa, Jablanovec, Vok, Madon (83./Idič), Brumen (46./Kreft), Marič, Kotnik, Kežmah

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič, Bogdan, Bertalanič, Podgorelec (75./Kocuvan), Kristl, Ciglarič, Jelen (60./Piberčnik), Munda, Markovič, Semenič (87./Fijavž), Panič