Veržejski vratar Matej Andrejč dosegel dva zadetka

Farmtech Veržej - Ankaran 2:4 (0:2)

Prlekija-on.net, sobota, 14. maj 2016 ob 22:23
Matej Andrejč

V 26. krogu 2. SNL, se je Farmtech Veržej, v soboto, 14. maja, doma pomeril z ekipo Ankaran ter izgubil z 2:4. Oba zadetka za Veržej je dosegel vratar Matej Andrejč, ki je tokrat zaigral v napadu.

Veržej je v tekmo šel precej oslabljen, saj je manjkalo kar nekaj standardnih igralcev, na klopi pa sta bili samo dve zamenjavi. Gostje iz Primorske so tako že ob polčasu vodili z 0:2, v 5. minuti je zadel Matej Zemljak, v 29. pa še Emanuel Valenta.

Na začetku drugega polčasa je pri Veržeju v igro vstopil Matej Andrejč, ki je sicer vratar, a je tokrat zaigral v polju. Ankaran je v 56. minuti povedel že z 0:3, uspešen je bil Robi Gajšek, Veržej pa je v 62. minuti izid znižal, ko je zadel Andrejč. Gajšek je v 72. minuti še enkrat zadel, prav tako pa je drugi gol na tekmi dosegel Andrejč v 82. minuti in postavil končni izid 2:4.

Andrejč, ki sicer igra na mestu vratarja, je tako dosegel oba gola za Veržej, kar je pohvale vredno, glede na to, da napadalci pri Veržeju v spomladanskem delu niso dosegli prav veliko golov.

Andrejč 62., 82.; Zemljak 5., Valenta 29., Gajšek 56., 72.

Farmtech Veržej: Duh, Živko (46./Andrejč), Ilić, Lukač, Lešnik, Trstenjak, Petek, Ropoša, Šauperl, Vaš, Vok

Ankaran: Paal, Mate, Lekić (46./Gajšek), Zlatič, Badžim, Vidaković, Reja (70./Mršič), Elshani (46./Vekić), Zemljak, Valenta, Vodeb

Aluminij - TKK Tolmin 2:0 (0:0)
Roltek Dob - Zarica Kranj 1:4 (0:3)
Drava Ptuj - Šenčur 6:4 (2:1)
Triglav Kranj - Kalcer Radomlje 0:2 (0:1)