KMN ŠIC Bar Tomaž in KMN Oplast sta se razšla z neodločenim rezultatom

V Ljutomeru je bil odigran 5. krog nogometne tekme v 1. SFL med domačini KMN ŠIC Bar Tomaž in gosti KMN Oplast iz Kobarida

Prlekija-on.net, sobota, 5. november 2016 ob 18:23
KMN ŠIC Bar Tomaž - KMN Oplast

V petek, 4. novembra. je bil v telovadnici OŠ Ivana Cankarja v Ljutomeru, odigran 5. krog nogometne tekme med domačini KMN ŠIC Bar Tomaž in gosti KMN Oplast iz Kobarida, ki nastopajo v 1. SFL.

Prvi polčas se je za Tomaž začel slabo saj je že v 5. minuti padel prvi gol, ki ga zadel Anže Širok, v 6. minuti je padel še drugi gol, ki ga je zadel Gregor Kos. V 20. minuti je za Tomaž zadel Urban Goričan, v 27. minuti pe še Domen Školiber, ki je izenačil na 2:2, v 30. minuti je za goste zadel Anže Širok, v 39. minuti pa je za Tomaž zadel Urban Goričan in tekma se je končala 3:3. KMN Tomaž ŠIC Bar je trenutno na 8. mestu.