Zmagovalci ŠIC bar pri članih in KMN Meteorplast pri veteranih

V Ljutomeru je potekal finalni del Zimske lige malega nogometa za veterane in člane ŠZ Ljutomer

Prlekija-on.net, sobota, 4. februar 2017 ob 13:38

ŠIC bar

V petek, 3. februarja, je v dvorani ŠIC Ljutomer Športna zveza Ljutomer pripravila finalni del Zimske lige malega nogometa za veterane in člane. Na zaključnem turnirju so se pomerile najboljše ekipe rednega dela. V veteranski konkurenci je na koncu slavila ekipa KMN Meteorplast, v članski pa ekipa ŠIC bar.

V finalu veteranske lige, ki je potekala deseto sezono, je v finalu KMN Meteorplast s 6:1 premagal ekipo ŠD Prlek Forever. Tretje mesto je osvojila ekipa NK Ormož – Mladost Miklavž.

V finalu članske lige, ki je potekala enajsto sezono, pa je v finalu slavila ekipa ŠIC bar, ki je po kazenskih strelih s 6:4 odpravila ekipo ŠD Slaptinci. ŠIC bar je v finalu že vodil s 4:1, a je Slaptincem do konca uspelo izid izenačiti, zato so odločali kazenski streli. Tam pa igralci Slaptincev od dveh strelov niso zadeli, kar si lahko ogledate tudi v spodnjem videu. Tretje mesto je osvojila ekipa KMN Šport plus.

Najboljša strelca lige sta bila Damijan Novak (KMN Šport plus) s 15. zadetki v veteranski in Luka Ciglarič (KMN Šport plus) z 9. zadetki v članski konkurenci. Pokale je podeljeval predsednik Športne zveze Ljutomer Aleš Vrbančič.