Tomaž povedel, a na koncu izgubil

KMN Tomaž ŠIC Bar – FC Litija 3:6 (1:4)

Prlekija-on.net, četrtek, 9. februar 2017 ob 13:10
KMN Tomaž ŠIC Bar - FC Litija

V sredo, 8. februarja, je KMN Tomaž ŠIC bar odigral tekmo 13. kroga v 1. SFL, proti ekipi FC Litija. Tomaž je povedel v 8. minuti, a je nato Litija še do konca prvega polčasa dosegla štiri zadetke. Na koncu je bil rezultat 3:6. Za domače je dva gola dosegel Rok Buzeti, za goste pa Borut Ručna in Klemen Duščak. En gol za domače je prispeval še Urban Goričan.

Tomaž je trenutno na zadnjem mestu lestvice in ga čaka boj za obstanek. Marjan Magdič, trener KMN Tomaž ŠIC Bar, je po tekmi povedal: "Tekmo smo začeli, kot smo si želeli. Igrali smo dobro, potem pa je po nekaj napakah Litija pokazala, kdo je Litija." Tomaž že jutri, v petek, čaka nova tekma, ko v Ljutomer prihaja KMN Bronx Škofije.

Buzeti 8., 30., Goričan 23.; Jelić 10., Ručna 16., 19., Duščak 18., 26., Šturm 40.