Veržej po petih mesecih spet zmagal

Farmtech Veržej - Ankaran-Hrvatini 1:0 (1:0)

Prlekija-on.net, sobota, 18. marec 2017 ob 21:52
Edini gol na srečanju je dosegel Bian Paul Šauperl

V soboto, 18. marca, se je Farmtech Veržej v 17. krogu 2. SNL, doma pomeril z ekipo Ankaran-Hrvatini ter zmagal z 1:0. Veržej je tako zabeležil zmago po več kot petih mesecih ter prvo pod vodstvom trenerja Marka Lešnika. Na zadnje so zmagali 1. oktobra v 9. krogu proti Brežicam, vmes je sicer bil tudi zimski premor.

Edini gol na srečanju je padel v 29. minuti, ko je zadel Bian Paul Šauperl ter Veržeju prinesel pomembne tri točke v boju za obstanek. Gostje so od 63. minute naprej igrali z igralcem manj, ko je bil izključen Timotej Mate.

Veržej z 12 točkami ostaja na devetem mestu, v naslednjem krogu pa se bodo pomerili z Brežicami.