Trije Radgončani štirikrat na stopničkah

Aleks Klobasa je osvojil drugo in tretje mesto, Florian Tobias Leithner je osvojil prvo mesto, Kristjan Klemenčič pa tretje mesto

Prlekija-on.net, ponedeljek, 20. marec 2017 ob 08:49
KK Radgona v Opatiji

Minuli konec tedna je v znanem istrskem turističnem mestu Opatiji potekal zanimiv, 18. mednarodni turnir "Opatija kup 2017", katerega se je udeležilo kar 434 tekmovalcev iz številnih evropskih držav. Pod vodstvom trenerja Predraga Grujića so se turnirja udeležili tudi člani Shotokan karate –do kluba Gornja Radgona: Kristjan Klemenčič v kategoriji kate 14-15 let, Mišel Čuček v kategoriji kate 14-15 let, Aleks Klobasa v kategoriji kate 14-15 let in športne borbe +70 kg, ter Florian Tobias Leithner v kategoriji športne borbe +70 kg.

In trije dečki, vsi razen Mišela Čučka, so se štirikrat znašli na stopničkah, saj je Aleks Klobasa v svojih kategorijah osvojil drugo in tretje mesto. Florian Tobias Leithner je v športnih borbah +70 kg 14-15 let, osvojil prvo mesto, Kristjan Klemenčič pa je v katah posamezno14-15 let, zasedel prav tako lepo 3. mesto.