Ljutomer »pokasiral« pet golov in dva rdeča kartona

Avto Rajh Ljutomer - Odranci 0:5 (0:4)

Prlekija-on.net, sobota, 23. september 2017 ob 20:012
Avto Rajh Ljutomer - Odranci

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 23. septembra, v 6. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril z ekipo iz Odrancev ter visoko izgubil, saj so Odranci slavili s 5:0. Tekma je bila odločena že v prvem polčasu, kjer je Ljutomer prejel štiri gole, že v 11. minuti pa je bilo 2:0.

Prvi gol je v 7. minuti dosegel Luka Graj, v 11. je bil uspešen David Vinkovič, ki je v preteklosti nosil tudi ljutomerski dres. Vinkovič je zadel še v 38. minuti, vmes je v 24. minuti zadel še Ivo Balažic, ki je na začetku drugega polčasa, v 49. minuti postavil končni izid 5:0.

Ko je bilo že vse odločeno, je Ljutomer še prejel dva rdeča kartona, v 70. je svojega drugega rumenega prejel Tadej Bogdan, v 71. pa še direktnega rdečega Andrej Lotrič.

150; Graj 7., Vinkovič 11., 38., Balažic 24., 49.
RK: Bogdan 79., Lotrič 71.

Avto Rajh Ljutomer: Tjaž Lovrenčič, Tadej Bogdan, Tilen Nemec (53./Primož Panič), Tomaž Podgorelec (29./Tine Celec), Matjaž Hriberšek, Andrej Lotrič, Primož Munda, Alen Brumen, Niko Kardinar (29./Miha Rakovec), Primož Mlinarič, Tilen Semenič; trener: Boštjan Zemljič

Odranci: Darko Prša, Aleš Kalamar, Aleksander Jerebic (72./Damir Zver), Bojan Matjašec, Darko Atanasov (59./Roman Gostan), Luka Graj, Dezső Gerencsér, David Vinkovič, Ivo Kuzma (65./Erik Hozjan), Ivo Balažic, Patrik Raduha; trener: Bojan Jančar