Ljutomer tretjič zapored visoko izgubil

Polana, ki ostaja neporažena, je v Ljutomeru imela tudi bučno podporo s tribun

Prlekija-on.net, sobota, 7. oktober 2017 ob 18:08
Avto Rajh Ljutomer - Polana

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, v 8. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril proti ekipi Polane ter izgubil z 0:3. To je tretji zaporedni visok poraz Ljutomera s skupno gol razliko 0:11, po porazih proti Odrancem (0:5) in Hotizi (0:3) ter tokrat proti Polani.

Polana je prvi gol dosegla še v prvem polčasu v 45. minuti, ko je zadel Rok Žalik. Ta gol si lahko ogledate v spodnjem videu. Rok Vori je v 77. minuti povišal na 2:0, končni rezultat pa je v 85. minuti postavil Mitja Šemen. Polana, ki ostaja neporažena, je v Ljutomeru imela tudi bučno podporo s tribun.

Avto Rajh Ljutomer - Polana 0:3 (0:1)
250; R. Žalik 45., Vori 77., Šemen 85.

Avto Rajh Ljutomer: Tjaž Lovrenčič, Tadej Bogdan, Tilen Nemec, Jeremy Bukovec, Tomaž Podgorelec, Matjaž Hriberšek, Tine Celec, Andrej Lotrič, Alen Brumen (67./Tilen Semenič), Niko Kardinar (53./Primož Panič), Primož Mlinarič (73./Gašper Semenič); trener: Boštjan Zemljič

Polana: Gašper Šaruga, Michael Jakšič, Patrik Klujber, Mitja Šemen (86./Danilo Šiško), Samo Žalik, Samo Novak (88./Matjaž Vugrinec), Goran Žižek, Mario Sermek, Tjaž Polajžer, Rok Vori, Rok Žalik; trener: Slobodan Djurić