Visoka zmaga KMN Tomaž ŠIC bar pred domačimi navijači

KMN Tomaž ŠIC bar - Futsal klub Kebelj 6:0 (1:0)

Ivan Trunk, ponedeljek, 6. november 2017 ob 08:20
KMN Tomaž ŠIC bar - Futsal klub Kebelj

V petek, 3. novembra, je ekipa KMN Tomaž ŠIC bar v 6. krogu 2. slovenske futsal lige, v domači dvorani ŠIC gostila ekipo Futsal klub Kebelj. V prvem polčasu je za domačo ekipo v 15.​ minuti zadel Urban Goričan, v drugem polčasu pa so se domači igralci povsem razigrali in gostom zabili še pet golov.

Čeprav je ekipa Futsal klub Kebelj v drugem polčasu igrala tudi s pomočjo vratarja, ji ni uspelo dati nobenega gola. Končni rezultat KMN Tomaž ŠIC bar - Futsal klub Kebelj 6:0. V drugem polčasu so zadeli v 27., 36. in 39. minuti Kevin Belšak, v 37. Dejan Kociper in v 40. Sebastjan Piberčnik.

120; U. Goričan 15., Belšak 27., 36., 39., Kociper 37., Piberčnik 40.

KMN Tomaž ŠIC bar: Kristian Vrbnjak, Miha Prijol, David Goričan, Gregor Miklašič, Urban Goričan, Sebastjan Piberčnik, Mitja Gašparič, Sašo Kavaš, Dejan Kociper, Kevin Belšak

Futsal klub Kebelj: Vili Podkubovšek, Franc Videčnik, Dejan Drofenik, Tilen Škrinjar, Kristijan Fridrih, Tomislav Pučnik, Aljaž Gosnik, Marko Golob, Uroš Kotnik, Blaž Gorinšek