Zadnja tekma KMN Tomaž Šic Bar v tej sezoni se je končala neodločeno

KMN Tomaž ŠIC bar - KMN Miklavž TBS Taem24 5:5

Ivan Trunk, torek, 13. marec 2018 ob 08:02
KMN Tomaž ŠIC bar - KMN Miklavž TBS Taem24

V petek, 9. marca, je bila v športni dvorani ŠIC v Ljutomeru odigrana zadnja tekma, 18. krog 2. Futsal lige v sezoni 2017 / 2018. Na zadnji tekmi v tej sezoni sta se pomerila ekipi KMN Tomaž ŠIC bar in KMN Miklavž TBS Taem24. Prvi polčas je bil katastrofalen za KMN Tomaž ŠIC bar saj so v 13. minutah igre prejeli štiri zadetke, potem je trener v igro poslal še dodatnega igralca, vratarja in tako so ves čas tekme igrali s praznim golom in prvi polčas končali z rezultatom 4:5.

V drugem polčasu je v 34. minuti za KMN Tomaž zadel Urban Goričan, tako da je izenačil rezultat na 5:5, kar je ostal tudi končen rezultat. Na koncu sezone je KMN Tomaž ŠIC bar pristal na tretjem mestu lestvice 2. Futsal lige.

Za KMN Tomaž ŠIC bar so zadeli v 14. minuti Kevin Belšak, v 15. Mitja Gašparič, v 19. in 34. Urban Goričan in v 20. Mitja Gašparič. Za KMN Miklavž TBS Taem24 so zadeli v 4. minuti Simon Valenti, v 8. Luka Kolar Robnik, v 10. Edin Čolič ter v 13. in 18. minuti Valen Filipović.