Nejc prvi v Travniku ter drugi in tretji v Laškem

Kot velikokrat prej je Nejc tudi tokrat dokazal, da je trenutno najboljši kadet v Sloveniji

Prlekija-on.net, petek, 16. marec 2018 ob 08:14
Nejc v Travniku in Laškem

Tudi minuli konec tedna je bil izjemno uspešen odlični mladi karateist Nejc Sterniša, doma iz Lomanoš, ki je nastopil na dveh tekmovanjih, v dveh različnih državah, na razdalji skoraj 400 kilometrov. Osvojil je namreč prvo in drugo mesto ter še enkrat potrdil, da gre za odličnega mladega borca. Tako je na mednarodnem turnirju v Travniku (BiH), bil izjemno uspešen, saj je osvojil 1. mesto med mladinci. Takoj zatem se je udeležil mednarodnega karate turnirja v Laškem, ki je bil pod okriljem Karate zveze Slovenije.

In kot velikokrat prej je Nejc tudi tokrat dokazal, da je trenutno najboljši kadet v Sloveniji. Osvojil je sicer 2. mesto med kadeti, saj je v finalu izgubil po nekoliko čudni sodniški odločitvi od reprezentanta Srbije z rezultatom 3:2. Vse to ga ni oviralo, da je še enkrat stopil na tatami in osvojil še 3. mesto med seniorji...