Beltinci prekinili zmagovalni niz Ljutomera

Beltinci so prekinili zmagovalni niz Ljutomera, ki je slavil na kar osmih tekmah zapored

Prlekija-on.net, sobota, 7. april 2018 ob 18:33
Avto Rajh Ljutomer - ND Lušt Beltinci

V soboto, 7. aprila, se je Avto Rajh Ljutomer v 18. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril z ND Lušt Beltinci ter izgubil z 1:0. Beltinci so tako prekinili zmagovalni niz Ljutomera, ki je slavil na kar osmih tekmah zapored. Edini gol na razburljivi tekmi je padel v prvem polčasu, ko je v 34. minuti z razdalje zadel Jan Kristl.

V 52. minuti je Luka Ciglarič za goste zastreljal enajstmetrovko, v 57. minuti pa je Ljutomer ostal z desetimi igralci, saj je Tilen Semenič prejel rdeč karton. Kljub igralcu manj je Ljutomer napadal za izenačenje, a so v 79. minuti ostali še brez drugega igralca zaradi poškodbe in vseh opravljenih menjav.

Rezultat se do konca več ni spremenil, Ljutomer pa ostaja trdno na četrtem mestu lestvice, mesto za Beltinci.