Nejc si želi med deset najboljših na svetu

Nova uspeha Nejca Sterniše v BiH

Prlekija-on.net, petek, 29. junij 2018 ob 12:56
Nejc Sterniša v BiH

Kot smo že napovedali se je mladi karateist Nejc Sterniša iz Lomanoš udeležil tekme v Bijeljini (Republika Srbska, BiH) in v Sarajevu. Najprej se je udeležil tekme za trofej Bijeljine in dosegel odličen uspeh. V katah kadeti je osvojil odlično 3. mesto, v katah mladinci pa je osvojil 1. mesto. Takoj po tem tekmovanju je čez tri dni opravil izpit mojster karateja 2. dan. Kot je Nejc navajen trdo delati in se udeleževati mednarodnih tekmovanj, se je takoj odpravil še na mednarodni turnir v Sarajevo. Tam je dokazal da ni slučajno najboljši kadet v Sloveniji, saj je pometel z vso konkurenco ter osvojil 1. mesto med kadeti ter 1. mesto med mladinci.

Sedaj ga čaka liga za mlade v Umagu, saj mora obraniti mesto med 20 kadeti celega sveta. Cilj mu je še vedno priti med prvih 10 na svetu. Tudi med počitnicami zanj ne bo počitka, saj želi čim bolj pripravljen pričakati drugi del sezone.