Mura razbila Domžale, Kouter s fantastičnim golom

Nino Kouter, ki je v preteklih sezonah igral na prleških zelenicah v dresu Veržeja, je v 77. minuti s fantastičnim golom postavil končni izid 5:1

Prlekija-on.net, nedelja, 5. avgust 2018 ob 21:46
Nino Kouter, foto: PLTS

Prekmurska Mura se je v 3. krogu 1. PLTS doma na Fazaneriji pomerila z Domžalami, ki so sredi tedna po dobrih igrah v Evropi izpadli iz evropskih tekmovanj. Verjetno tudi utrujeni Domžalčani in motivirani Muraši, je botrovalo visoki zmagi Mure s 5:1.

V 6. minuti je zadel Žiga Kous, v 38. Nino Kouter, Luka Šušnjara je zadel dvakrat v 60. in 72. minuti. Vmes je rezultat v 68. minuti znižal Mujan, nato pa je Kouter, ki je v preteklih sezonah igral na prleških zelenicah v dresu Veržeja, v 77. minuti s fantastičnim golom, s tako imenovano rabono, postavil končni izid. Gol si lahko ogledate v spodnjem videu.