Visoka zmaga za začetek sezone

Tomaž ŠIC bar - Dlan Logatec 10:3 (5:1)

Prlekija-on.net, sobota, 29. september 2018 ob 09:35
KMN Tomaž Šic bar

V 1. krogu 2. slovenske futsal lige je Tomaž ŠIC bar v Ljutomeru visoko z 10:3 (5:1) premagal Dlan iz Logatca. Domača ekipa, katero je na tribunah spremljalo blizu 100 gledalcev, je s spremenjeno zasedbo, v kateri so se kot prave okrepitve že na prvi tekmi izkazali vratar Kevin Caf ter celjska naveza Dejan Kos in Darijo Dragosavac, že v prvem polčasu gostom zabila pet zadetkov in le vprašanje je bilo, s kolikšno razliko bodo dobili dvoboj. Logatčani so nekoliko ogrozili razpoložene domačine le sredi drugega polčasa, ko je v eni minuti dva zadetka dosegel Luka Burjak in znižal rezultat na 6:3, vendar je z dvema zaporednima zadetkoma igralec tekme Dragosavac, ki je skupno dosegel kar pet golov, odločil zmagovalca.

V naslednjem krogu bo Tomaž ŠIC bar v petek, 5. oktobra 2018, v dvorani ŠIC Ljutomer gostil Dobrepolje. Tekma se bo pričela ob 20. uri.

Tomaž ŠIC bar: Caf, J. Krajnc, Kos, U. Goričan, Miklašič, Gašparič, Koren, Belšak, Dragoslavac. Trener: Bojan Cunk.

Strelci: 1:0 Dragosavac (5), 2:0 Gašparič (7), 3:0 Kos (13), 3:1 Švajncer (17), 4:1 Dragosavac (19), 5:1 Koren (20), 6:1 Dragosavac (24), 6:2 Burjak (31), 6:3 Burjak (31), 7:3 Dragosavac (33), 8:3 Dragosavac (34), 9:3 Gašparič (38), 10:3 Kos (39).