Moškanjci-Gorišnica premagali Arcont Radgono

Arcont Radgona – Moškanjci-Gorišnica 28:36 (15:18)

Prlekija-on.net, torek, 23. oktober 2018 ob 09:54
Arcont Radgona - Moškanjci-Gorišnica

V drugi domači tekmi tekmovanja v II. SRL, je Arcont Radgona gostila ekipo Moškanjci-Gorišnica in drugič visoko izgubila, tokrat z 28:36. V prvem polčasu je kakšnih 100 gledalcev lahko spremljalo izenačeno srečanje. Gostje so povedli 0:2, a so Radgončani odgovorili s tremi zadetki za vodstvo 3:2. Domači so prednost držali do 10. minute (7:5), nato pa so gostje z delnim rezultatom 7:1, povedli za štiri zadetke (8:12). Do odmora se je igralo »gol za gol« in zaostanek domačih ob polčasu je bil tri zadetke (15:18). V drugem delu je Radgončanom ponovno pošla sapa, saj zaradi majhnega števila igralcev ne uspejo slediti tempu nasprotnikov. Ko je v 38. minuti svojo tretjo izključitev dobil še edini pravi organizator igre Boštjan Šijanec, je bilo upov na morebitno presenečenje dokončno konec. Priložnost za igro so v obeh ekipah tako lahko dobili vsi igralci s klopi in gostje so zasluženo vknjižili nov par točk.

Arcont Radgona - RD Moškanjci/Gorišnica 28:36 (15:18)

Arcont Radgona: Perša, Kous; Breznik, B. Šijanec, Rojht 14 (4), Gorjup 2, Podlunšek 4, G. Šijanec 2, Bratkovič 1, Štefanec 1, Cotič 4, Vrbnjak. Trener: Neno Potočnjak.

Moškanjci-Gorišnica: Mendaš, Ranfl, Lorenčič, Šandor 7, Bedrač 2, Petek, Ozmec 7, Letonja, M. Geč, N. Geč, B. Geč 7 (3), Sok 8, Ivančič 1, Tement, Korez 1, Leben 3. Trener: Jakob Lozinšek

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 6/4, Moškanjci-Gorišnica 3/3; Izključitve: Arcont Radgona 12 min, Moškanjci-Gorišnica 14 min.

Ta petek, 26.10. Arcont Radgona v pokalnem tekmovanju gosti Grosuplje, nato pa jo v torek 30.10. v Ljubljani čaka zaostala tekma 2. kroga.