KMN Tomaž ŠIC bar U15 v Ljutomeru premagal FC Hiša daril Ptuj U15

Goste so premagali z rezultatom 5:3

Ivan Trunk, sreda, 28. november 2018 ob 21:56
KMN Tomaž ŠIC bar U15

V nedeljo, 25. novembra, je bil v športni dvorani ŠIC Ljutomer odigran 6. krog v futsal ligi v skupini U15 vzhod med ekipo KMN Tomaž ŠIC bar, ki domače tekme igra v Ljutomeru in FC Hiša daril Ptuj. Zmagala je domača ekipa s 5:3.

V prvem polčasu je ekipa KMN Tomaž ŠIC bar igrala zelo dobro, polčas se je končal z rezultatom 4:1. V drugem polčasu so gostje FC Hiša daril Ptuj zadeli dva gola, domača pa enega, a je zmaga ostala doma.

Za KMN ŠIC bar so zadeli: Patrik Majhen v 6., Niko Kosec v 9., Anže Anžel v 19., Benjamin Rep v 20. in Jernej Brumen v 21., za FC Hiša daril Ptuj pa Sabur Ali v 2., Tjan Kolednik v 25. in Kristijan Bandur v 35. minuti.

Trenutno stanje na lestvici KMN Tomaž ŠIC bar 2. mesto in FC Hiša daril Ptuj 5. mesto. Prvi na lestvici je ljutomerski KMN Meteorplast.