V Ljutomeru padlo osem golov, zadnji v 92. minuti za delitev točk

Ljutomer je dvakrat na tekmi vodil z dvema goloma, a to ni bilo dovolj za zmago nad žilavim tekmecem

Prlekija-on.net, nedelja, 5. maj 2019 ob 09:24
Avto Rajh Ljutomer - NK Polana

V soboto, 4. maja, sta se v Ljutomeru v 23. krogu 3. SNL - vzhod, pomerila Avto Rajh Ljutomer in NK Polana. Tekma pred okoli 200 gledalci se je za Ljutomer pričela sanjsko, saj so že po 9. minutah vodili z 2:0. Oba gola je v 7. in 9. minuti dosegel Primož Panič. A se gostje niso predali saj so do konca prvega polčasa v razmaku treh minut izenačili. V 37. minuti je najprej zadel Andrej Lotrič, nato pa še v 40. Rok Vori.

V nadaljevanju je Ljutomer spet povedel, še drugič na tekmi za dva gola. V 53. minuti je zadel Tilen Nemec, v 81. pa še Lan Feguš Makovec. A tudi drugo vodstvo z dvema goloma za Ljutomer (4:2), ni bilo dovolj za zmago nad žilavim tekmecem. Polančani se pred glasnimi gostujočimi navijači niso predali, v 83. minuti je še drugič zadel "nekdanji Ljutomerčan" Lotrič, končni rezultat 4:4 pa je v zadnjih sekundah tekme, v 92. minuti postavil Andrej Žugelj. Ljutomer je pred izenačenjem zapravil še nekaj lepih priložnosti za višje vodstvo.

Ekipi z delitvijo točk tako ostajata skupaj na lestvici, Ljutomer je tretji, Polana pa z zaostankom dveh točk četrta.

Avto Rajh Ljutomer - NK Polana 4:4 (2:2)
200; Panič 7., 9., Nemec T. 53., Makovec 81.; Lotrič 37., 83., Vori 40., Žugelj 92.

Avto Rajh Ljutomer: Uroš Mlinarič, Tilen Nemec (73./Dejan Kociper), Mario Skuhala, Gašper Semenič, Jeremy Bukovec, Luka Nemec (46./Primož Mlinarič), Primož Munda, Alen Brumen, Niko Kardinar, Tomaž Markovič (60./Lan Feguš Makovec), Primož Panič

NK Polana: Gašper Šaruga, Michael Jakšič, Patrik Klujber (70./Marsel Tompa), Andrej Lotrič, Danilo Šiško, Andrej Žugelj, Samo Novak, Mario Sermek, Tjaž Polajžer, Rok Žalik, Rok Vori