Ljutomer razbil Radgono

Mario Skuhala je zadel petkrat

Prlekija-on.net, sobota, 28. september 2019 ob 18:17

V soboto, 28. septembra, sta se v Ljutomeru, v 6. krogu 3. SNL - vzhod 2019/2020, pomerili ekipi Avto Rajh Ljutomer in ŠNK Radgona. Okoli 50 gledalcev je videlo precej enosmerni promet proti vratom Radgone, tekma pa se je končala z rezultatom 7:0 za Ljutomer.

Ljutomer je povedel v 14. minuti, ko je zadel Mario Skuhala. Radgona je nato do konca polčasa še uspela zadržati pritisk Ljutomera, v drugem polčasu pa so Ljutomerčani napolnili radgonsko mrežo do vrha ter zabili še šest golov. Skuhala je zadel še štirikrat, dvakrat pa je zadel Andrej Lotrič.

Avto Rajh Ljutomer - ŠNK Radgona 7:0 (1:0)
50 gledalcev; Skuhala 14., 49. (11-m), 58., 68., 85., Lotrič 56., 90.

Avto Rajh Ljutomer: Benjamin Grubić, Nino Bertalanič (55./Filip Vinter), Matej Virag (55./Tomaž Kramar), Mario Skuhala, Gašper Semenič, Andrej Lotrič, Luka Nemec, Primož Munda, Alen Brumen (65./Lan Feguš Makovec), Tomaž Markovič, Primož Panič (65./Dejan Kociper). Trener: Boštjan Zemljič

ŠNK Radgona: Petar Božek, Aljoša Lipič, Rok Vohar, Žiga Šipek, Denis Bračič, Alen Katan, Rene Vajs, Blaž Drašak, Jaša Zupančič, Benjamin Gornik, Vid Benjamin Krajnc. Trener: Benjamin Krajnc