Katere filme bomo po TV lahko spremljali ob božiču?

Pregledali smo TV programe nekaterih slovenskih programov, katere filme bomo lahko spremljali zvečer 24. in 25. decembra

Prlekija-on.net, nedelja, 22. december 2019 ob 19:54
Številni so takrat ob druženju z družino in prijatelji ob večerih najraje pred televizorjem, foto: Jan Vašek/Pixabay

Številni so takrat ob druženju z družino in prijatelji ob večerih najraje pred televizorjem, foto: Jan Vašek/Pixabay

Pregledali smo TV programe nekaterih slovenskih programov, katere filme bomo lahko spremljali zvečer 24. in 25. decembra. Številni so takrat ob druženju z družino in prijatelji ob večerih najraje pred televizorjem, temu primerni pa so tudi programi, kjer se ponavadi vrtijo kakšni družinski filmi in druge zabavne vsebine.

Spodaj tako objavljamo TV spored filmov, morda vam bo pomagal, da izberete in najdete kaj zanimivega zase.

Torek, 24. december

TV SLO 1
20:05 Božiček in druščina (Santa & Cie)
21:50 Sveta noč - pesem za ves svet (Silent Night - A Song For The World)

TV SLO 2
21:55 Besede in slike (Words and Pictures)

POP TV
20:00 Božič Denisa pokore (Dennis the Menace Christmas)
21:35 Devet življenj božiča (The Nine Lives of Christmas)

Kanal A
20:00 Hiša debele mame (Big Momma's House)
21:50 Hiša debele mame 2 (Big Momma's House 2)
23:35 Hiša debele mame 3 (Big Momma's House 3)

Planet
21:00 Kako se izogniti božiču (Christmas with the Kranks)
23:20 Nepozabni božič (A Christmas Detour)

Planet 2
21:00 Pokvarjeni Božiček (Bad Santa)
22:40 Film, da te kap (Scary Movie)

Planet PLUS
20:00 Nepozabni prazniki (Nothing Like the Holidays)
21:45 Podoba ljubezni (The Face of Love)
23:24 Preživeti Serengeti (Against the Wild 2: Survive the Serengeti)

Kino
18:15 Božična zaobljuba (The Mistletoe Promise)
20:00 Revni, vendar bogati (Poveri ma ricchi)
21:50 Bog, le kaj smo zagrešili? (Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?)
23:40 Tvoji, moji, najini (Yours, Mine & Ours)

Oto
21:00 Jelenček Niko (Niko & The Way to the Stars)

Sreda, 25. december

TV SLO 1
20:05 Film tedna: Božična dežela (Joulumaa / Wonderland)
22:50 Ko spregledaš (Blind)

TV SLO 2
23:30 Slovenec po izbiri

POP TV
20:00 Zapoj (Sing)

Kanal A
20:00 Obračun (The Score)
22:15 Agent na begu (The Sentinel)

Planet
20:00 Božično dopisovanje (Christmas Pen Pals)

Planet 2
21:00 Popolna prevara (Absolute Deception)
22:35 Film, da te kap 2 (Scary Movie 2)

Planet PLUS
20:00 Mame v formi (Baby Bootcamp)
21:36 Fant mojega dekleta (My Girlfriend's Boyfriend)
23:08 Štirinožna konkurenca (Heavy Petting)

Kino
18:10 Škrat (Elf)
20:00 Philomena (Philomena)
21:45 Šef (Chef)
23:50 Moulin Rouge (Moulin Rouge!)

Oto
18:20 Jelenček Niko 2 (Niko 2)