Kaj bomo po TV lahko spremljali na Silvestrovo in na novega leta dan?

Pregledali smo TV programe nekaterih slovenskih programov, katere filme bomo lahko spremljali na Silvestrovo ter na novega leta dan

Prlekija-on.net, ponedeljek, 30. december 2019 ob 18:25
Številni bodo takrat pred televizorjem

Številni bodo takrat pred televizorjem

Prejšnjič smo pregledali božični program nekaterih slovenskih programov, tokrat smo pregledali, kakšen bo program na Silvestrovo in na novega leta dan, predvsem kakšni bodo filmi. Številni so tudi takrat ob druženju z družino in prijatelji ob večerih radi doma in pred televizorjem, kar kaže tudi naša anketa, saj vas je 75 odstotkov odgovorilo, da boste novo leto pričakali doma.

Spodaj tako objavljamo TV spored filmov in nekaterih oddaj, nadaljevank in nanizank, morda vam bo pomagal, da izberete in najdete kaj zanimivega zase.

Torek, 31. december

TV SLO 1

20:00 Zadnji večer s Klemnom Slakonjo
21:30 Silvestrski pozdrav

TV SLO 2

16:25 Božično-novoletni koncert s Simfoniki RTV Slovenija
18:20 Los bando (Los bando)
19:50 Ljubezen v Barceloni (Vicky Cristina Barcelona)
21:20 Divja salsa (Cuban Fury)
22:55 Dotik vode (L'effet aquatique)

POP TV

20:00 Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov (The Secret Life of Pets)
21:35 Takle mamo (nadaljevanka)
22:15 Takle mamo (nadaljevanka)
23:00 Takle mamo (nadaljevanka)
23:45 Takle mamo (nadaljevanka)

Kanal A

20:00 Smrtonosno orožje (Lethal Weapon)
22:10 Smrtonosno orožje 2 (Lethal Weapon 2)

Planet

21:00 Zgodovina selfi butla
22:00 Bilko Debilko (Sgt. Bilko)

Planet 2

21:01 Largo Winch (Largo Winch)
22:56 Plavi orkestar

Planet PLUS

20:00 Nesreča ne počiva (Flirting With Disaster)
21:39 André Rieu in orkester Johanna Straussa: Maastricht 2016
23:45 Lov (Jagten)

Kino

18:10 Bes Titanov (Wrath of the Titans)
20:00 Ben-Hur (Ben-Hur)
22:15 Nesmrtni (Immortals)

Oto

20:55 Alvin in veverički (Alvin and the Chipmunks)
22:25 Alvin in veverički 2 (Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel)

Sreda, 1. januar

TV SLO 1

21:50 Rumene oči krokodilov (Les yeux jaunes des crocodiles)
23:50 Ogenj znanosti (dokumentarni film)

TV SLO 2

20:00 Koncert iz Pariza 2019
21:40 Pariz na prelomu stoletja - mesto luči (dokumentarni film)
22:35 Sfinga (dokumentarni film)
23:50 Gospod sodnik (L'hermine)

POP TV

20:00 33 ujetih (The 33)
22:15 Prevara (nadaljevanka)
23:05 Klub srečnih ločenk (nanizanka)
23:55 Hiša iz kart (nanizanka)

Kanal A

20:00 Ponarejevalec (Falsifikator)
21:45 Očka proti fotru 2 (Daddy's Home 2)
23:35 Bikini avtopralnica (All American Bikini Car Wash)

Planet

20:00 Taksi (Taxi)

Planet 2

21:00 Padec Olimpa (Olympus Has Fallen)
23:05 Piramida (The Pyramid)

Planet PLUS

20:00 Divja (Wild)
22:00 Državni sovražniki (Public Enemies)

Kino

20:00 Sosedi 2 (Neighbors 2: Sorority Rising)
21:35 Jupiter v vzponu (Jupiter Ascending)
23:40 Brez povratka 4 (The Final Destination)

Oto

18:20 Vrabček Richard (Richard the Stork)