KMN Tomaž ŠIC bar izgubil uvodni tekmi; KMN Meteorplast z veliko zmago v gosteh

KMN Tomaž ŠIC bar je izgubil z ekipama KMN Bronx Škofije in KMN Oplast Kobarid. KMN Meteorplast pa je v gosteh premagal MNK KIX Ajdovščina.

Ivan Trunk, petek, 25. september 2020 ob 10:09
KMN Tomaž ŠIC bar - KMN Oplast Kobarid

Ekipa KMN Tomaž ŠIC bar je 1. tekmo v 1. Futsal ligi v sezoni 2020/21 odigrala v petek, 4. septembra v gosteh pri ekipi KMN Bronx Škofije in na žalost izgubila z rezultatom 3:2. Za ekipo KMN Tomaž ŠIC bar sta v drugem polčasu zadela Urban Senekovič in Bojan Klemenčič.

V petek, 11. septembra, je ekipa KMN Tomaž ŠIC bar v športni dvorani ŠIC Ljutomer gostila ekipo KMN Oplast Kobarid in odigrala 2. krog 1. Futsal lige. V prvem polčasu je v 3. minuti za domačo ekipo zadel Bojan Klemenčič, potem pa so gostje KMN Oplast Kobarid prevzeli igro in prvi polčas dobili z rezultatom 1:3. V drugem polčasu je domača ekipa dala vse od sebe da bi vsaj izenačili rezultat, tudi z dodatnim igralcem - vratarjem, vendar jim ni uspelo, da bi dosegli več zadetkov, v 29 minuti je še zadel Matevž Kukovec. Medtem je še nasprotna ekipa v drugem polčasu uspela zadeti tri zadetke in zmagala tekmo z 2:6.

V pogovoru po tekmi je Matej Gajser, trener KMN Tomaž ŠIC bar, dejal, da bodo igralci morali imeti več treningov, več resnosti pri obisku treningov, nekaj pa je vplivalo tudi menjava igralcev saj se jih je kar nekaj zamenjalo in pa tudi vpliv koronavirusa.

KMN Tomaž ŠIC bar : KMN Oplast Kobarid 2:6 (1:3)
1:0 Klemenčič (3.), 1:1 Uršič (9.), 1:2 Mohorič (17.), 1:3 Mohorič (19.), 1:4 Mohorič (24.), 1:5 Zarić (26.), 2:5 Kukovec (29.) in 2:6 Zarić (40.).

V petek, 25. septembra 2020, ekipa KMN Tomaž ŠIC bar igra 3. krog Futsal lige v gosteh pri FC Litija, v petek, 2. oktobra, pa igrajo 4. krog Futsal lige doma v dvorani ŠIC Ljutomer, gostijo pa ekipo Futsal klub Dobrepolje.

KMN Meteorplast z veliko zmago v gosteh

Ekipa KMN Meteorplast je v petek, 19. septembra, odigrala 1. krog v 2. futsal ligi v gosteh pri ekipi MNK KIX Ajdovščina in začela zelo dobro saj ji je uspela sijajna zmaga. Domačo ekipo so premagali z rezultatom 1:5.

MNK KIX Ajdovščina : KMN Meteorplast 1:5  (0:2)
0:1 Aljaž Groznik (6.), 0:2 Matic Groznik (19.), 0:3 Trstenjak (24.), 1:3 Batistič (25.), 1:4 M. Groznik (31.) in 1:5 Ruis (34.).

V sredo, 30. septembra, ekipa KMN Meteorplast igra 2. krog, 2. futsal lige in gostijo ekipo KMN Miklavž TBS team 24. Tekma bo odigrana v telovadnici OŠ Ivan Cankar Ljutomer.