Tudi oslabljeni Prleki premočni za Radgončane

Gostje so si že do odmora priigrali visokih deset zadetkov prednosti in v drugem delu le še nadzirali potek tekme.

Prlekija-on.net, ponedeljek, 7. marec 2022 ob 14:55
Objavil/a Rokometni klub Velika Nedelja dne Nedelja, 06. marec 2022

RK Velika Nedelja

V še zadnji zaostali tekmi jesenskega dela je Arcont Radgona gostila vodilno ekipo lige iz Velike Nedelje. Gostje iz Prlekije so na tekmo prišli oslabljeni, saj je kar nekaj igralcev manjkalo zaradi viroze, a na igrišču se jim to ni poznalo, saj so prevladovali od začetka do konca tekme. Z agresivno obrambo so povzročali ogromno težav Radgončanom, ki so bili tokrat v napadu brez pravih idej. Gostje so si že do odmora priigrali visokih deset zadetkov prednosti (7:17) in v drugem delu le še nadzirali potek tekme. Velika Nedelja tako še naprej ostaja neporažena, Arcont Radgona pa bo priložnost za nove točke iskala v naslednjih krogih.

Arcont Radgona - Velika Nedelja 17:30 (7:17)

Športna dvorana Radenci, 50 gledalcev, sodnika: Markun in Mavec

Arcont Radgona: Perša, Škrjanec, Prosenjak; Breznik 2, Ulaga, B. Šijanec, Žunič 2 (1), M. Šijanec, Rojht 3, G. Šijanec, Šadl, Bratkovič 5, Kolbl 3 (1), Cotič 2. Trener: Neno Potočnjak

Velika Nedelja: Mesarec, Kovačec; Zorec 1, Kosi, Munda 6, Kovačec 7, Kralj 2 (1), Sovič 4, Borko 10 (2). Trener: Uroš Krstič.

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 2 (2), Velika Nedelja 3 (3); Izključitve: Arcont Radgona 6 minut, Velita Nedelja 4 minute.

V naslednjem krogu Arcont Radgona gostuje v Kočevju.

RK ARCONT RADGONA : RK VELIKA NEDELJA 17 : 30 (7:17) Še nekaj slik....