Radgončani s porazom iz Kočevja

Kočevje – Arcont Radgona 30:25 (12:10)

Prlekija-on.net, sreda, 16. marec 2022 ob 17:23
RK Arcont Radgona

Rokometaši Arcont Radgone, so v 16. krogu II. SRL, na gostovanju v Kočevju izgubili za pet zadetkov - 30:25. Radgončani so bolje začeli tekmo in imeli do sredine prvega polčasa rahlo prednost. Nato so pobudo prevzeli domačini, ki so na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti (12:10). Gostje so zadnjič vodili v 40. minuti (16:17). Sledilo je odločilnih pet minut tekme, v katerih je Kočevje naredilo delni rezultat 5:0 in povedlo s 21:17. Igralci Arcont Radgone se do konca tekme več niso uspeli približati in točke so ostale doma.

Kočevje - Arcont Radgona 30:25 (12:10)

Športna dvorana v Kočevju, sobota, 12.3.2022, 50 gledalcev, sodnika: Burič in Lovrič

Kočevje: Ilc, Jelenovič, Puž; Delić, Vergo, Mihelič 2, Štefanič, Šega, Dejak, Pungaršek 9 (5), Đekić 6 (1), Adamič 1, Mihelič 8, Stefanišin, Lesar 2, Škotnik 2. Trener: Aleksander Markl.

Arcont Radgona: Perša, Prosenjak; Breznik, Ulaga, Šadl, B. Šijanec 3, Žunič 4 (2), G. Šijanec, Rojht 8, Bratkovič 8, Cotič 2. Trener: Neno Potočnjak.

Sedemmetrovke: Kočevje 8 (6), Arcont Radgona 4 (2); Izključitve: Kočevje 6 minut, Arcont Radgona 14 minut.

V soboto, 19.3. ob 20.00 uri Arcont Radgona, v Radencih, gosti ekipo Škerjanc Jadran Hrpelje-Kozina.