Ljutomer premočan za Veržej

Ljutomer je letos precej močnejši od Veržeja, kar se je pokazalo tudi na tej tekmi, saj so Ljutomerčani slavili s 5:0.

Prlekija-on.net, nedelja, 17. april 2022 ob 19:13

15.minuta Veržej: Avto Rajh Ljitomer 0:1

Objavil/a NK Ljutomer dne Sobota, 16. april 2022

Avto Rajh Ljutomer

Ta praznični konec tedna se v Pomurski nogometni ligi igra 15. krog, kjer bo znano katerih osem ekip se bo v nadaljevanju borilo za naslov prvaka in katera osmerica bo šla v boj za obstanek v ligi.

V soboto, 16. aprila, je v Veržeju bil odigran prleški derbi med NK Veržej in Avto Rajh Ljutomer. Ljutomer je letos precej močnejši od Veržeja, kar se je pokazalo tudi na tej tekmi, saj so Ljutomerčani slavili s 5:0.

V prvem polčasu je Veržej še uspel zadržati ugoden rezultat, edini gol za goste je v 15. minuti dosegel Tilen Ketiš. V nadaljevanju pa je Ljutomer unovčil svojo premoč in visoko zmagal. Zadeli so Lan Feguš Makovec v 50. minuti, Tilen Nemec v 55. ter Karel Šalamun v 80. in David Mihalič v 89. minuti. Ljutomer je s tem zabeležil enajsto zmago v sezoni.

NK Veržej - Avto Rajh Ljutomer 0:5 (0:1)
Ketiš 15., Feguš Makovec 50., Nemec 55., Šalamun 80., Mihalič 89.