V petek zvečer ormoške ulice zavzeli tekači in tekačice

Prlekija-on.net, sobota, 25. junij 2022 ob 10:25
19. Ormoški nočni ulični tek

V petek, 24. junija, je v Ormožu potekal že 19. Ormoški nočni ulični tek. Tek je na štart privabil okoli 150 tekmovalcev, ki so se preizkusili v glavnem teku na 4800 m za moške in 4000 m za ženske, otroških tekih, družinskem teku ter teku društev UE Ormož.

V ženski kategoriji si je prvo mesto pritekla Špela Gonza (AD Štajerska) s časom 14:00,9, druga je bila Jasmina Ilijaš (TK Marathon95), tretja pa Andreja Gorčan (AK Ormož). V moški kategoriji je s časom 14:30,9 zmago slavil Rok Puhar (Šenčur), drugi je bil Matej Šturm (On running team), tretji pa Blaž Orešnik (AK Ormož).

V otroškem teku (550 m, 2011 in mlajši) sta slavila Jaka Horvat (Ormož) in Neja Marinič Kuzman (PMB), v otroškem teku (1100 m, 2007 do 2010) sta slavila Lukas Dovnik (AD Štajerska) in Živa Majdič, v družinskem teku (1100 m) družina Pajek, v teku društev UE Ormož (3x550 m) pa so slavile Miklavž Dikline.

Denarne nagrade je v glavnem teku prejelo šest najbolje uvrščenih moških in štiri najbolje uvrščene ženske.

Vse podrobne rezultate lahko vidite tukaj.

Spremljevalni program so pripravili Okrepčevalnica G-spot, Iskreno gostinstvo in Glasbena šola Ormož.