Ljutomer v pokalu visoko premagal Rakičan

Radenci in Veržej pa sta bila poražena v 2. krogu pokala Pivovarna Union.

Prlekija-on.net, četrtek, 19. oktober 2023 ob 08:29

V Rakičanu brez presenečenja! 2.krog Pokala pivovarne Union Rakičan: Avto Rajh Ljutomer 0:8 (0:2) Strelci naše...

Objavil/a NK Ljutomer dne Sreda, 18. oktober 2023

Avto Rajh Ljutomer

V sredo, 18. oktobra, so bile odigrane tekme 2. kroga pokala Pivovarna Union pod okriljem MNZ Murska Sobota. Radenska Slatina se je v prvem polčasu uspešno upirala favoriziranim Beltinčanom, Radenčani so zapravili tudi enajstmetrovko. V drugem polčasu pa so nato Beltinčani napolnili mrežo domačinov. Zadeli so Luka Pihler, Robert Čakš (2x), Henrik Nerguti in Luka Sočič.

Radenska Slatina - Beltinci Klima Tratnjek 0:5 (0:0)
Pihler 60., Čakš 62., 86., Nerguti 69., Sočič 82.

Veržej je tekmo odigral v Gančanih, kjer so v začetku drugega polčasa še vodili z 2:1, a do konca več niso dosegli gola ter izgubili s 5:2. Za Veržej je oba gola dosegel Rok Šinko.

Aluvar Gančani - Veržej 5:2 (1:1)
Mikič 45., Dugonjić 49., Berden 61., Kociper 86., Bunderla 90.; Šinko 29., 48.

Avto Rajh Ljutomer pa je drugi krog pokala odigral v Rakičanu ter visoko, z 8:0 zmagal. Gole so dosegli Nino Bertalanič, Mario Skuhala (3x), Karel Šalamun, Luka Nemec, Tilen Ketiš in Andy Fras.

Rakičan - Avto Rajh Ljutomer 0:8 (0:2)
Bertalanič 27., Skuhala 45., 60., 67. Šalamun 49., L. Nemec 55., Ketiš 77., Fras 82.