Tanja Vrbnjak in Aleš Pokrivač mladinska državna prvaka

Odličen uspeh mladih karateistov

Prlekija-on.net, sreda, 7. december 2011 ob 00:16

V soboto, 3. decembra, je bila v Žalcu najpomembnejša tekma Karate zveze Slovenije v letu za tekmovalce mlajše od 21 let - mladinsko državno prvenstvo.

Na tekmovanju je sodelovalo 430 tekmovalcev iz 51 klubov, članov Karate zveze Slovenije, so sodelovali tudi člani Karate sekcije TVD Partizan Ljutomer z devetimi tekmovalci.

Odlično pripravljenost in dobro formo iz predhodnih tekem sta na najboljši možni način uspela potrditi trenutno najboljša mlada karateista iz ljutomerskega kluba, Aleš Pokrivač, ki je med starejšimi dečki osvojil 2. mesto v katah in 1. mesto v borbah do 50kg ter Tanja Vrbnjak, ki je osvojila 1. mesto borbe mladinke +59kg. Tanja se je s tem tudi uvrstila na mladinsko evropsko prvenstvo, ki bo februarja 2012 v Azarbejdžanu.