Rokometašice ŽRK Millenniuma na domačem igrišču ostajajo neporažene

Na povratni tekmi rokometašice Millenniuma iztržile zmago

ŽRK MILLENNIUM, nedelja, 15. januar 2012 ob 22:16
ŽRK Millennium

V 11. krogu 1. B državne rokometne lige vzhod so rokometašice ŽRK Millennium iz Svetega Jurija ob Ščavnici v povratni tekmi gostile RK Rače - Starše. Kljub slabšemu začetku in prvemu polčasu, ki se je končal z 8 proti 10 v prid gostjam, se domačinke niso predale in z boljšo igro v drugem polčasu parirale gostjam.

Potem ko so na prvi tekmi rokometašice iz Rač za 16 golov nadigrale Millenniumovke, so tokrat rokometašice Millenniuma pokazale drugo, boljšo igro. Po dramatičnem koncu so slavile domačinke z rezultatom 22:21. S tem ostajajo neporažene na domačem parketu in trenutno uvrščene na 2. mestu na lestvici 1. B DRL vzhod.

ŽRK MILLENNIUM : RK RAČE-STARŠE 22:21 (8:10)
Športna dvorana Radenci, 150 gledalcev
Sodniški par: Anderlič/Zorli

ŽRK MILLENNIUM: Kolbl Tina 5, Pihlar Laura 4, Kurbus Sabina 3, Varga Mateja, Karnet Karla, Šijanec Martina, vse po 2, Čeh Tina in Petrovič Tjaša po 1, Rajh Barbara, Kaučič Barbara, Kolosovski Sara, vratarka Naubauer Andreja
Trener Boštjan Žinkovič, vodja moštva Vrbnjak Karl

Sedemmetrovke: 3 (0)
Izključitve: 12 minut

RK RAČE - STARŠE: Frangež Asja 6, Selinšek Barbara 5, Kelc Nika 4, Divjak Andreja 3, Muhič Doroteja 2, Selinšek Mateja 1, Rodošek Žana, Kac Teja, Ekart Laura, Kirbiš Ana, Pignar Špela, Žnuderl Maja, vratarki Gril Marina in Pušnik Neška