NK Ljutomer - NK Šalovci 2:0

Dejan Razlag, sobota, 24. marec 2012 ob 22:242
NK Ljutomer

NK Ljutomer

V soboto, 24. marca, se je pričel spomladanski del Pomurske nogometne lige, kjer igra tudi članska ekipa NK Ljutomer. Liga se je nadaljevala s 15. krogom, po odpovedi 14. kroga zaradi nesporazuma med sodniki in vodstvom lige.

Prvi nasprotnik ljutomerčanov v tem delu lige so tako bili Šalovci. Na tekmi, ki si jo je ogledalo okrog 200 gledalcev, so bili ljutomerčani boljši nasprotnik. Povedli so že v 2. minuti, ko je zadel Patrick Jelen, v 55. minuti pa je za končnih 2:0 zadel še Primož Panič. Drugi gol ter nekaj igre iz drugega polčasa si lahko ogledate v spodnjem videu.

Ljutomer trenutno zaseda drugo mesto, 2 točki za vodilnimi Beltinci.

NK Ljutomer - NK Šalovci 2:0 (1:0)
200; Jelen 2., Panič 55.

NK Ljutomer: Fajfar, Bogdan (66./Majerič), Bertalanič, Kuzmanovski, Žnidarič, Jelen (75./Fajdiga), Vogrinec D., Grizold, Smolkovič, Vogrinec T. (47./Panič), Munda; Trener: Rudi Viher

NK Šalovci: Škalič, Kerčmar, Recek, Kisilak (60./Korpič L.), Smodiš, Pondelek, Lepoša M. (71./Zelko), Kovač (71./Lepoša S.), Korpič M., Grkinič, Bagari (75./Cener); Trener: Bojan Horvat