Zmagovalca odločilo zadnjih deset minut

NK Ljutomer - NK Virs Bistrica 4:2

Prlekija-on.net, sobota, 7. april 2012 ob 19:434
Boštjan Grizold je Ljutomer popeljal v vodstvo že v tretji minuti

Članska ekipa NK Ljutomer je v soboto, 7. aprila, v 17. krogu Pomurske nogometne lige, doma igrala proti ekipi NK Virs Bistrica in jo premagala z rezultatom 4:2.

Boštjan Grizold je Ljutomer povedel v vodstvo že v tretji minuti, Tadej Bogdan pa je sredi drugega polčasa vodstvo podvojil, a so gostje v 74. minuti izid uspeli izenačiti na 2:2. V 80. minuti je David Kelenc dosegel avtogol in Ljutomer spet povedel v vodstvo, zmago s 4:2 pa je potrdil Alen Leben v 89. minuti, ki je v igro vstopil le minuto prej.

Na lestvici ni sprememb, Ljutomer zaseda drugo mesto, 2 točki za vodilnimi Beltinci. Naslednja tekma bo v soboto, 14. aprila ob 15.30, ko bo Ljutomer gostoval pri vodilnih Beltincih. Beltinci so edina ekipa, ki so Ljutomer to sezono premagali. Sredi septembra lani, je v Ljutomeru bilo 1:0. Tekma je lahko že odločilna, glede osvojitve prvega mesta lige.

NK Ljutomer - NK Virs Bistrica 4:2 (1:0)
100; Grizold 3., Bogdan 61., Kelenc 80. (ag), Leben 89.; Žugelj 63., Graj 74.

NK Ljutomer: Fajfar, Bogdan (67./Majerič), Plečko, Kuzmanovski, Žnidarič, Žinko (53./Bertalanič), Kocbek (88./Leben), Grizold, Smolkovič, Kardinar (46./Panič), Vogrinec T. (89./Kristl); Trener: Rudi Viher

NK Virs Bistrica: Kelenc S., Radman, Kelenc D., Čarni, Maučec, Lazar, Šimonka, Biro, Graj, Žugelj, Pozderec D. (79./Grabar); Trener: Dušan Vogrinčič

Kobilje - Apače 1:1 (0:1)
Črenšovci - GMT Bogojina 1:2 (1:0)
Turnišče - Šalovci 1:3 (0:2)
Kema Puconci - Hotiza 1:0 (0:0)
Hodoš - Agroservis Beltinci 0:4 (0:2)