Beltinci iz Ljutomera ponovno z zmago

Avto Rajh Ljutomer - Agroservis Beltinci 0:2

Prlekija-on.net, sobota, 8. september 2012 ob 20:031
Ljutomer je v tej sezoni doma zabeležil dva poraza na dveh tekmah v 3. SNL - vzhod

V soboto, 8. septembra, sta se v 3. slovenski nogometni ligi vzhod, v Ljutomeru pomerili ekipi Avto Rajh Ljutomer in Agroservis Beltinci, ki sta se v prejšnji sezoni v Pomurski ligi borili za naslov. Kot lani, so tudi letos Beltinci iz Ljutomera odšli z zmago. Slavili so z 2:0.

V prvem polčasu sta si obe ekipi priigrali nekaj priložnosti, Ljutomer je zadel tudi vratnico, a so Beltinci povedli. V 42. minuti je zadel Jernej Tkalec.

V drugem polčasu so Beltinci pred 250 gledalci le še potrdili zmago, ko je v 84. minuti zadel Denis Vogrinec, še prejšnjo sezono igralec Ljutomera. Štiri minute prej je pri Ljutomeru bil izključen Boštjan Grizold, zaradi ugovarjanja.

Avto Rajh Ljutomer - Agroservis Beltinci 0:2 (0:1)
250; RK: Grizold 80.; Tkalec 42., Vogrinec 84.

Trener Josip Piskać je na zelenico poslal enajsterico: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Grizold, Smolkovič, Vogrinec, Fasvald, Karić in Leben, v drugem polčasu pa sta zaigrala še Jelen in Munda.

Odličen začetek sezone za Veržej
Farmtech Veržej pa je s 4:3 premagal Tromejnik G-Sukič in je trenutno na vrhu lestvice s tremi zmagami.