Ljutomer premagal Cven

Cven - Avto Rajh Ljutomer 1:3 (0:1)

Prlekija-on.net, četrtek, 13. september 2012 ob 15:49
Avto Rajh Ljutomer v soboto čaka težko gostovanje

Članska ekipa Avto Rajh Ljutomer je gostovala na Cvenu pri ekipi, ki nastopa v medobčinski nogometni ligi Murska Sobota. Ljutomer je nastopil brez Veldina Karića, Primoža Smolkoviča, Tadeja Bogdana in Uroša Mlinariča ter slavil s 3:1 (1:0.).

V prvem polčasu je premoč ljutomerske ekipe z zadetkom kronal Patrick Jelen, v drugem polčasu, ko je trener ljutomerčanov Josip Piskać zamenjal večje število igralcev, pa so domačini prek Luke Kotnika izenačili. Zmago Ljutomeru sta nato priigrala Tadej Vogrinec in Primož Munda.

Ljutomer je tekmo pričel v postavi: Fajfar, Žinko, Munda, Bertalanič, Majerič, Panič, Novak, Grizold, Kardinar, Leben in Jelen, v drugem polčasu pa so na igrišče stopili še Rudolf, Vogrinec, Kuzmanovski, Fasvald in Kristl.

Ljutomer v 3. SNL - vzhod, v soboto čaka težko gostovanje v Dravogradu.