Ljutomer iz Dravograda z zmago

Koroška Dravograd - Avto Rajh Ljutomer 0:1 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 16. september 2012 ob 00:591
Ljutomer se je iz Dravograda vrnil z zmago

Avto Rajh Ljutomer, je v četrtem krogu 3. SNL - vzhod gostoval v Dravogradu pri ekipi Koroška Dravograd. Iz težkega gostovanja so se vrnili z drugo zmago v tej sezoni. Obe so dosegli na gostovanjih, medtem ko so doma zabeležili dva poraza.

Gol za zmago z 1:0 je v Dravogradu v 80. minuti dosegel Alen Leben. Domačini so od 65. minute igrali z igralcem manj, saj je drugi rumen karton prejel Benjamin Cokan.

Trener Ljutomera, Josip Piskać, je v prvem polčasu na zelenico poslal enajsterico Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Munda, Smolkovič, Vogrinec, Karić, Leben in Fasvald in Munda, v drugem polčasu pa so zaigrali še Jelen, Panič in Majerič..

110; RK: Cokan 65.; Leben 80.

Farmtech Veržej je s 3:0 slavil proti Gradu ter se utrdil na prvem mestu lestvice. Dva gola je dosegel Matej Vinkovič, enega pa David Vinkovič.

Aha Emmi Bistrica - Čarda 1:1 (1:0)
Šmarje pri Jelšah - Malečnik 5:2 (2:0)
Kovinar Štore - Rakičan 0:2 (0:1)