Prve domače točke za Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer - Aha Emmi Bistrica 4:2 (2:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 23. september 2012 ob 09:081
Avto Rajh Ljutomer je dosegel prvo domačo zmago

Avto Rajh Ljutomer je v 5. krogu 3. SNL - vzhod doma gostil ekipo Aha Emmi Bistrica in zmagal z rezultatom 4:2. S tem je Ljutomer v letošnji sezoni osvojil prve točke na domačem igrišču.

Že po prvem polčasu je Ljutomer vodil z 2:0, gola pa sta dosegla Saša Novak in Primož Smolkovič. Po uri igre so gostje rezultat uspeli znižati, ko je zadel Anže Stegne. Takrat so gostje vse moči usmerili v napad za izenačenje, a je Ljutomer povedel s 3:1, ko je svoj prvenec za Ljutomer v prvenstvu dosegel Veldin Karić po lepi podaji.

Na 4:1 je v 75. minuti povišal Alen Leben, gostje so še rezultat z golom Marcela Boškoviča nekaj minut pozneje uspeli znižati na 4:2, kaj več pa jim ni uspelo, tako da je Ljutomer zasluženo zmagal ter na tretji domači tekmi osvojil prve domače točke.

120; Novak 38., Smolkovič 42., Karić 63., Leben 75.; Stegne 61., Boškovič 79.

Trener Josip Piskać je na zelenico poslal enajsterico: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Munda, Smolkovič, Vogrinec, Fasvald, Karić in Novak, v drugem polčasu pa so zaigrali še Leben, Podgorelec in Panič.

Grad - Agroservis Beltinci 23.09.12 ob 16.30

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre ter gol Bistrice za 2:1 in gol Ljutomera za 3:1.