Ljutomer remiziral z Malečnikom

Avto Rajh Ljutomer - Malečnik 2:2 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 4. november 2012 ob 09:33
Avto Rajh Ljutomer

V soboto, 3. novembra, je v 11. krogu 3. SNL - vzhod, Avto Rajh Ljutomer gostil Malečnik. Tekma se je končala z neodločenim izidom 2:2. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, medtem ko je okrog 70 gledalcev v drugem polčasu videlo štiri zadetke.

Malečnik je v 51. minuti v vodstvo povedel Nejc Stres, nakar je Ljutomeru uspel preobrat. Veldin Karić je izenačil v 62. minuti, Boštjan Grizold pa je Ljutomer popeljal v vodstvo v 86. minuti. A domači ugodnega rezultata niso uspeli zadržati do konca, saj je le dve minuti pozneje za končnih 2:2 in delitev točk, poskrbel Tihomir Tišma.

Ljutomer po nepopolnem 11. krogu zaseda 9. mesto na prvenstveni lestvici.

Trener Josip Piskač je tekmo pričel z naslednjo enajsterico: Mlinarič, Bogdan, Novak, Bertalanič, Kuzmanovski, Karić, Grizold, Munda, Smolkovič, Vogrinec in Leben, v drugem polčasu pa so zaigrali še Rudolf, Panič in Kardinar.

70; Karić 62., Grizold 86.; Stres 51., Tišma 88.

Farmtech Veržej je izgubil 2:1 proti Čardi, a ostaja na vrhu lestvice.